tianDe

Ár:   4160 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   15 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2015. június 29.

Kiszerelés:   15 db
Kategória:   Hajápolók

A regeneráló szérum hidratálja és táplálja a hajat. Kisimítja a hajat, miközben könnyen kezelhetővé és puhává varázsolja, megakadályozza a hajszálvégek szétrepedezését. A szérum visszaadja a haj csillogását, rugalmasságát, selymes tapintását és egészséges kinézetét.

mairimcivomot

2018. február 25.

Félévente vezsem a kapszulákat, ilyenkor heti 1x (15 héten kereszztül) kúraszerűen használom őket. Hajmosás után használom, vizes hajra. Nem ragad, nem nehezíti el a hajat. Szép fényes lesz tőle. Az illata eléggé hasonlít egy férfi parfümhöz :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.