tianDe

Ár:   3305 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: bettica69, Módosítva: 2015. június 29.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Korrekciós szer zsíros és problémás bőrre. Gátolja a pattanások megjelenését, összehúzza a pórusokat, kiegyenlíti a bőr felszínét. Serkenti a sejtregenerálódási folyamatokat, helyreállítja a felhámot.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

lviki777

2017. december 12.

Nagyon jó. 20 éve küzdök a csúnya arcbőrömmel, és csak 2 hete használom ezt a krémet, de hatalmas a változás, sokkal kisebbek a pórusaim, látványosan simább a bőröm. Viszont borzasztóan büdös, pinceszagú. De emiatt nem szabad levonni 1 csillagot sem. Mindenkinek ajánlom, aki csalódott az összes európai, agyonreklámozott, csodákat ígérő kencékben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 12.