Tigi

Ár:   2890 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalonlin, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

A mindennapos használatra javasolt sampon kíméletesen tisztít és kellemes, friss érzést biztosít. A napraforgó olaj, a citromfű kivonat és mentol gondoskodik az egészséges hajnövekedésért.

vivuss87

2014. március 16.

A párom használta, de egyszer kétszer én is kipróbáltam, mert annyira imádom a mentolos dolgokat:) az én hajamat szárította, de a mentolos érzés mindent felül múl. Nyárra kötelező, függőknek meg egész évben :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. március 16.