Tigi

Ár:   4890 Ft   Kategória:   Hajápolók
Kiszerelés:   200 g és 580 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. március 4.

Kiszerelés:   200 g és 580 g
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Keratint, B5 provitamint, különböző olajokat, valamint hidratáló és kondicionáló összetevőket tartalmaz, simává teszi a hajat és felélénkíti annak színét. Fokozza a hajszín mélységét és fényét, kisimítja a hajszálak felszínét, az alacsony ph-értékű formula pedig segít lezárni a kutikulát és megtartani a színpigmenteket a hajban. Minden hajszínre. Heti használata javasolt.

_-Mia-_

2020. március 22.

Nagyon megszerettem, valoban hianyozni fog ha elfogy. Nem kerdes, hogy ujra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 22.

esztibarbi

2018. szeptember 5.

Elképesztően meg vagyok vele elégedve. A fodrászom használja ezt a termékcsaládot, de otthoni ápolásban én is áttértem erre. Egyszerűen csodálatos a hatás. A selymességet, és a szín élénkítését, amit ígért, megadta. A hajam egészségesebb, sokkal szebb. Semmi pénzért nem váltanám le sem ezt, sem a samponját és kondicionálóját. A hajam normál típus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

2015. február 26.

Miután imádom ebből a szériából a balzsamot, viszont ahogy egyre hosszabb a hajam egyre szárazabbak a végei és kezdtem kicsit kevésnek érezni a hatását, megvettem ezt a pakolást. Nem csalódtam. Szín, illat ugyanaz mint a balzsamnál, kicsit talán tömörebb az állaga. De nagyon jól eloszlatható a törölközőszáraz hajon, nem kell belőle több mint a balzsamból. A hatása lenyűgöző. Pihepuha, fényes, könnyen fésülhető, de nem lapulós, nem elnehezedett haj. Könnyen kiöblíthető a hajból. Én csak kb. 5 percig hagytam rajta, de így is ezt a hatást hozta, azért tervezem, hogy amikor időm engedi akkor hosszabb ideig is fent hagyom, esetleg kipróbálom mosás előtt száraz hajra az alsó 5 centire kenni és rajta hagyni 1-2 órát. Most ezt fogom használni a balzsam helyett is. A nagy kiszerelést vettem, epernetről akcióban 8000 forint körül volt, tekintve hogy egy 200 ml-s flakon balzsam 2-3 hónapig elég nekem, így ez 6-8 hónapig biztos ki fog tartani, így megéri az árát, sima drogériás pakolásokból (Schwarzkopf, Elséve) sokkal nagyobb mennyiséget kell használnom egyszerre hogy hatásos legyen, így havi szintre leosztva ez sem igazán drágább azoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 26.