Tigi

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   4,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Currypie, Módosítva: 2016. május 23.

Kiszerelés:   4,5 g

Ásványi alapú, sűrű krémes, finom textúrájú, magasan pigmentált és csillogó. Extra hosszan tartó, könnyen kezelhető, satírozható.

beresregina95930

2018. július 29.

Nekem egy palettám volt a headtől.. exta pigmentált, könnyen eldolgozható és tartós :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Adrius

2016. november 22.

Szerencsésnek érzem magam az miatt, hogy három különböző színű szemhéjfestékem is van a márkától. Különleges metál és alapszíneik is vannak, amik brutálisan pigmentáltak. Szeretem őket, mivel egy rétegben is nagyon szépen mutatnak. Eddigi tapasztalataim szerint nem potyog annyira, és ha szemhéjalapozót is használunk alá, estig is ugyan olyan intenzív marad a színe.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 22.