Tigi

Ár:   3980 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: szalonlin, Módosítva: 2014. március 14.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Csökkenti a szálkásságot, hosszantartó, rugalmas tartást és szép fényt biztosít a göndör tincseknek. Megvédi a hajat a párától és segít megtartani a formáját.Oszlasd el egyenletesen a nedves hajon, majd szárítsd meg a hajad tárcsás hajszárítóval vagyd hagyd magától megszáradni.

NagyOrsi

2018. január 28.

Kicsit aggódtam a korábbi vélemények miatt, de a fodrász szaküzletben a hölgy ezt és még két terméket emelt ki a másik kettő hab volt úgyhogy azok semmiképpen nem jöhettek szóba. Kicsit váll alá érő hajam van, azt javasolta próbáljam meg úgy felvinni hogy fél pumpa krém és hozzá hajvégápoló a könnyebb eloszlatásért, az eredmény magáért beszél.Nekem nagyon bevált ;) Mivel csak nagyon keveset kell használni belőle így sokáig elég ebben a vonatkozásban pedig az ára sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. január 28.

Krin003

2017. április 18.

Sok sok éve használom, már legalább 3-4-szer vettem újra. Szép kontúrt ad a hajnak, kiemeli a tincseket, jó az illata is, nagyon szeretem. Csodaszernek azért nem nevezném, de ennél jobbat sem találtam eddig. Következő alkalommal valószínű, valami másat is kipróbálok, de az nem mostanában lesz, mert egy dobozzal nekem szinte 2 évig elég. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 18.

naturefun

2017. január 13.

Az itt olvasott vélemények miatt döntöttem úgy, hogy kipróbálom. Hullámos hajam van, amit többnyire körkefével kihúzok, de lusta napokon hagyom megszáradni. Ilyenkor hajhabbal egy napig szép göndör volt, alvás után pedig semmilyen, leginkább száraz seprű. Ez a krém nagyon bevált, selymes és szép göndör marad a haj következő hajmosásig, rendben tartja a tincseket. Az árát megéri, sokáig elég lesz, nagyon örülök, hogy megvettem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 13.

Zsuzsi216

2015. november 20.

Kedvenc hajgöndörítőm. Az illata nagyon jó. Ár-érték arányban szerintem verhetetlen. Kedveset kell használni, szép tincses és loknis hajat varázsol. Vigyázni kell vele, mert ha sok kerül a hajra bekeményedik tőle. Ki kell tapasztalni, hogy mennyi az ideális mennyiség és onnantól nincs gond. Szuper. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

bgabriella

2015. november 20.

Neeeeem! Semmit nem csinál. Az illata tényleg jó, de mint tudjuk az illatanyag káros.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 20.

Kicsivihar

2015. szeptember 13.

A göndör tincseket szépen összerendezi, de az én hajamat elnehezíti, ha egy kicsit többet teszek belőle.
Az illata nagyon finom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. szeptember 13.

Az illata nagyon finom.

Vancsi

2015. augusztus 18.

Sajnos nem tudok róla jót mondani, az illata fantasztikus, de a termék nem sokat ér, emellett drága is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

Dancy08

2015. február 8.

Göndör hajamat szépen rendbe tartja. A lényeg, hogy nem kell belőle túl sok, mert kicsit ragadós az állaga. Mielőtt megszárítom a hajam előre dobom bele gyűröm és utána jöhet a diffúzoros hajszárítás. Ami miatt mínuszt kap az az, hogy iszonyatos szaga van legalábbis számomra nagyon kellemetlen, mint valami köptető. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

bettykebodnar

2014. szeptember 26.

Fúúúúú ha lehetne mínuszba is pontozni ez megérdemelné. Csillagászati ára van, 3500 Ft plussz postaköltség.Nekem közepesen dús, hátközépig érő hajam van. Egy pumpálást használok a hajmosás után, immáron negyedszer varriálnék vele, de mindig ugyanaz van. Ragad a hajam, hol itt, hol ott, pedig próbálom egyenletesen eloszlatni, és másnapra meg totálkár. Egy kiszáradt, töredezett, egybeálló, összeragadt szalmakazal. Ha vki ezek után mégis kedvet kapna ehhez a termékhez, szívesen eladom neki áron alul. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 26.

Halfway

2014. július 11.

Hosszú, göndör hajam van. Ráadásul festett is, vörös is, tehát száraz is. Eddig hajhabot használtam,ami be is vált jó ideig, aztán szárazabb lett a hajam már és meguntam a hajhabos kemény hatást.
Rengeteget próbálkoztam ezzel a krémmel, hogy mennyi is a tökéletes mennyiség, de kevés tényleg elég belőle ( én 2-3 pumpálást használok). Így tényleg szépen csillogó, göndör fürtökbe rendezi a hajat, de nem keményedik meg tőle. Hatása a következő hajmosásig tart.
Illata.. nekem túl édes, de kellemes.
Nagyon meg vagyok elégedve vele, tökéletes helyettesítője a hajhabnak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 11.

Illata.. nekem túl édes, de kellemes.
Nagyon meg vagyok elégedve vele, tökéletes helyettesítője a hajhabnak.