Tigi

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: chococat, Módosítva: 2014. április 18.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajformázók

Matt hatású szárazsampon.

Néhány fújás ezzel a száraz samponnal és keményítő tartalma felszívja a felesleges olajat a hajadról, amitől zsírosnak tűnik. Megemeli a hajtövedet, textúrálja, segíti a könnyebb formázást. Testességet, tömeget ad neki, hogy egy laza ütős volumenű stílusod legyen.

Használat: Rázd fel jól! Fújd a hajadra 10-12 cm távolságból, vedd célba a hajtövedet, ha mellélősz még formázod is! Várj pár percet, majd fésüld át vagy finoman dolgozd be a kezeddel!

Összetevők:

• Hidrofób kukoricakeményítő: felszívja az olajokat, zsírt a hajból, hatékony tisztító hatású, kellemetlen fehér lisztes hatás nélkül, hosszasan fenntartja a frissesség érzését
  • Hidrolizált keratin: keratin a haj legfontosabb alkotóeleme
  • Argán olaj: értékes olaj, gyakran használják hajápolásban, fényesít és puhít

Tigi Bed Head Oh Bee Hive Dry Shampoo
Ár: 1500 Ft , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként tudom küldeni.
greyhound

2019. november 19.

Nagyon szeretem használni, csak épp nem száraz sampon funkcióban. Hosszú, vékonyszálú hajam van és ha már akkor fújom a hajamra, amikor zsírosodik, akkor konkrétan semmit sem ér. DE! Ha hajmosás után, a törölközőszáraz hajam hajtövét befújom vele, majd lefelé lógatva megszárítom, akkor szuper volument ad és a hajmosást kitolja minimum két nappal. Én nagyon szeretem az illatát, azt már kevésbé, hogy szilikont tartalmaz...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 19.

nika013

2017. augusztus 30.

Szeretem nagyon, de nyáron (amikor a leginkább szükség lenne rá) nem tudom használni, mivel az illata tuti bevonzaná a környék összes darazsát :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

kebkeb

2015. október 18.

Dolgát megteszi, nem marad fehér por a hajamon, rendben van. Olyan nagy csodát azért nem művelt, ha elfogy, kísérletezni fogok mással (közepesen vagyok kísérletező: ha valami über szuper nagyon bevált, nem kísérletezek tovább, maradok a terméknél, ha csak okés, rendben van, akkor megyek tovább)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 18.