Tigi

Ár:   4780 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2015. január 30.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív helyreállítás normál hajra, aminek szüksége van egy reggeli ébresztőre! Használat: heti 1x a hajmaszkot, hozzáillő (Re-energize) samponnal és kondicionálóvak, hogy a hajad teljesen újjáéledjen hamvaiból. Sampon és kondicionáló használata után törölközőszáraz hajon oszlasd el a haj közepétől a végéig, 10 percig hagyd hatni, majd öblítsd le.

Behatol a hajszálakba, ahol helyreállítja a sérült proteineket, így sokkal erősebb és ellenállóbb lesz a jövőbeni káros anyagoknak.

narane

2019. január 7.

A leírtakkal ellentétben, sampon után használom a maszkot, végül a kondícionálót. Imádom ezt a hármas kombinációt, teljesen más tőlük a hajam. Biztos hogy újra veszem! Köszönöm Tigi:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.