Tigi

Ár:   2700 Ft és 4500 Ft   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   300 ml és 750 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2018. szeptember 27.

Ár:   2700 Ft és 4500 Ft
Kiszerelés:   300 ml és 750 ml
Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Regeneráló sampon vegykezelt, festett hajra

Ez az átalakító sampon azokat a területeket célozza, ahol leginkább szükségünk van a haj javítására. Komplex ginseng kivonatok, búzafehérje és aminosavak segítenek csökkenteni a töredezést a hajvégekben. Rendszeres használat idézi elő a helyreállítást.

Oraculum

2018. október 12.

Nem bírok találni hozzá nyomós fejet, adni pedig eszükbe sincs hozzá.
Az "illata" tökéletesen megfelel a Flector fájdalomcsillapító porának a szagával, bár lemosás után nem érezni.
Az állaga elég folyékony, ezüstös, viszonylag jól habzó formula.
A Bed Head termékcsaládból az U.A. Recovery türkíz samponját és balzsamját használtam eddig, az Nekem mind illatban, mind hatásában jobban tetszik, illetve az kitolta 1-2 nappal a zsírosodást is, továbbá krémesebb a habja is.
A drogériás samponoknál mindenképpen jobb hatóanyagokban, de a Bed Head türkíz kollekciótól nem, az ára egész elfogadható ehhez képest, mondjuk Én nagykereskedelmi áron vettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 12.

Nem bírok találni hozzá nyomós fejet, adni pedig eszükbe sincs hozzá.
Az állaga elég folyékony, ezüstös, viszonylag jól habzó formula.