Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: PaperMama, Módosítva: 2014. július 24.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

Fénysampon a sima és puha tincsekért

Varázsolj selymes tincseket a luxus összetételű szulfátmentes sampon segítségével. Licsi, japán lonc és rizskorpa kivonat együttes hatása készíti elő a hajat, hogy frizurád tökéletesen sima, egyenletes és brillánsan fénylő legyen.

PaperMama

2014. július 28.

Nem nagyon szerettem ezt a sampont, szerencsére akciósan vettem csomagban a balzsammal együtt így annyira nem fájt érte. A sampont és balzsamot együtt ritkán használtam mert borzalmasan elnehezítették a hajam, külön-külön még egész jók voltak. Elvileg haj enyenesítésére hivatottak, hát nálam nem igazán sikerült ezt hozni, sőt mindig úgy éreztem, hogy nehezebben tudom beszárítani a hajam mert olyan nehéznek, vastagnak, "vattásnak" éreztem tőlük..Viszont tény és való, hogy a hajamat szépen ápolták, míg használtam egyáltalán nem töredezett..úgyhogy bár őt nem fogom újravenni, a Tigi termékek felé biztosan elkalandozom még.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 28.