Tigi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: lau0825, Módosítva: 2012. május 10.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Samponok

A szulfátmentes sampon hidratálja és definiálja a göndör  tincseket, puhább,  könnyebben kezelhető és rendezettebb tincseket varázsol.

ribizlicukor

2013. szeptember 11.

Idétlenül göndör a hajam, ez volt az első olyan termékcsalád, amivel normálisan bírtam kinézni. Mivel a 750 ml-es változatát vettem meg (kb. tavaly áprilisban, tehát lassan másfél éve) még mindig tart, így igazán nem jön ki drágábbra más hajápolóknál. Remélem, mire elfogy még újra tudom venni, mert sokkal puhább a hajam és szebbek a tincseim is, valahogy rendezettebbek, persze a kondicionálóval együtt használom. Az illatát imádom, a legjobb, amit valaha a hajamra használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.