Tigi

Ár:   8000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászkellékes, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Yza, Módosítva: 2017. február 2.

Lelőhely:   fodrászkellékes, online
Kategória:   Hajápolók

Intenzív ápoló hatású pakolás töredezett hajra. A csodálatos epres-mentás illatú balzsammal újra erős, egészséges, puha és selymesen sima tincsekkel hódíthatsz.

Nyuszedli

2018. július 23.

Kb. egy hónapja használom, nem bántam meg, újravevős (még nyilván tele van).
Fenékig érő, vékonyszálú, de sok hajam van, ami borzalmasan kócolódik. Az utóbbi időben még a szokásosnál is rosszabb volt minden szempontból, komolyan fontolóra vettem, hogy levágom, annyira elment a minősége. Száraz volt, fénytelen, merev, kifésülni lehetetlen, tényleg az utolsó esélyt adtam meg, szerencsére nagyon sokat segített ez a pakolás!
Most igyekszem jól időzíteni és rajta hagyni úgy 20 percet, klasszisokkal jobb lett, és ha véletlen félóránál többet van leengedve, akkor sem áll egy rasztába az egész.
Sokkal könnyebb kifésülni, tömegesebb, erősebb és simább is, az illata pedig finom, epres-mentás. Napok után sincs kiszáradva, hajmosástól hajmosásig hidratált. Sajnos sok termék működik csak 24 órát a fejemen, aztán ragacsos, száraz és filces, de ez a termék maximálisan bevált!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 23.

Kb. egy hónapja használom, nem bántam meg, újravevős (még nyilván tele van).

marsala

2017. október 4.

Kedvenc bloggerem ódákat zengett erről a hajpakolásról, így megvettem. Hasonló hajam van mint neki, göndör, vékonyszálú és sivatagszáraz:D úgy voltam vele, hogy ha neki bevált akkor nekem is be fog és egyáltalán nem rossz. Kettéválasztom a hajam és egy-egy diónyi méretűt felviszek ebből a pakolásból majd rajta hagyom 15 percig, utána lemosom. Napokig puha a hajam tőle, az illata ráadásul olyan mint a rózsaszín Vademecum fogkrémé amit gyerekkoromban is imádtam : ) mégsem adok neki 5 csillagot mert a sárga fructis pakolás is hasonló hatást ad és jóval olcsóbb is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.