Timeless Organics

Ár:   $59.99   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   59 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2019. december 3.

Ár:   $59.99
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált
Bőrprobléma:   Tág pórusok

A magas koncentrációjú retinol-mikrokapszulákat tartalmazó formulát kifejezetten a problémás - irritált, pigmentfoltos, öregedő és napkárosította - bőrre tervezték. Az erőteljes hatóanyag természetes cukorból kialakított kapszulákban jut a bőr mélyére, ahol a korai lebomlás kozkázata nélkül egyenletesen szabadul fel. Az éjszakai szérum klinikailag bizonyítottan elősegíti a sejtregenrációt, csökkenti a finom vonalak, a ráncok és a bőrelszíneződés megjelenését, miközben megakadályozza a pattanások, mitesszerek megjelenését és minimalizálja a pórusok méretét. Az aromás, édes, virágos-kamillás illatú készítmény speciálisan a retinol tartalmú termékek használatával járó irritáció kellemetlen tünetei nélküli használatra lett kifejlesztve.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil