Best of Beauty 2019

Tina Kecsketejkozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   vásárok, online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Timi92, Módosítva: 2013. április 9.

Lelőhely:   vásárok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Vízhiány

Kecsketejből, kézzel készített krém, mely védi a bőrt, aktiválja a vérkeringést, megtartja a nedvességet és élénkíti a kollagén és elasztinrostok képződését. Magas ásvány és elektrolit tartalma és gyulladáscsökkentő tulajdonsága miatt a kecsketejjel készült krém tökéletes választás a száraz és érzékeny bőr ápolására.Érzéki rózsaolajjal.Aki ezt az illatot választja, azt a rózsa bársonyos, puha bőrrel és érzéki illattal ajándékozza meg. Ha kimondottan száraz, repedezett a bőre ez a krém a tökéletes választás

65% friss kecsketejből és természetes összetevőkből (növényi olajok, méhviasz, kukoricacsíra olaj, szója lecitin) állnak. Elsősorban száraz, érzékeny bőrre, vitaminhiányos, allergiás bőrtünetekre ajánljuk őket. Az egész testfelületen használhatóak. Mivel tartósítószert nem tartalmaznak, hűtőben kell tárolni és 6 hónapon belül fel kell használni a tégely tartalmát.

Seabiscuit

2016. október 9.

Én az illatmentes változatát használtam testápolóként. Valóban nehéz, zsíros krém (az állaga a mogyorókrémhez hasonlít, mint előttem valaki így jellemezte), bár felkenéskor vizes érzés érezhető, miután lassan beszívódik nem ragad, Ha lefekvés előtt kentem magam, a lepedő szép zsíros lett :( Egyébként tartós hidratálást én sajnos nem tapasztaltam. Nem újravevős.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

B. Évi

2015. február 5.

"Természetes rózsaillat-mániás"-ként ezt tartom egyetlen pozitívumának, továbbá h. lábszőrtelenítést követően egyáltalán nem viszketett a bőröm, mint ahogy kb. 1 hét hosszan szokott.
Másik pozitívuma, h. a kéz és arcbőrömön nem rontott. :) Negatívuma, h. nem is javított. :)
További negatívuma, h. bár ekcémás bőrre kifejezetten ajánlják és én kentem is bőszen esténként, kb. 1 hét után újabb kicsi folt birtokosa lettem. (Azóta elmulasztottam, mással.)
Nem biztos, h. nyáron használni fogom, mert "testes" krém, sztem picit zsírosít (meg az ágyhuzatom szerint is...).

Mivel nem szeretek pazarolni, ill. nyúzni a bőröm, az arcomra úgy használom, h. 1) bekenem a kezem vele úgy, mintha kézkrém lenne. És ami nem szívódik fel a kezemen 1 perc után, azt "rátapogatom" az arcomra.

Rózsaillat + nem-viszketés miatt 4 pont

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 5.

Rózsaillat + nem-viszketés miatt 4 pont

Vilja

2014. június 14.

Nekem a levendulás a kedvencem, bár mindegyiket próbáltam már. Kb. 1 éve használom, éjszakára, és télen a hideg ellen véd, nyáron meg a naptól húzódó bőrömnek hoz enyhülést. A natúr tényleg elég büdös, pedig én edzett vagyok, és mindenképp hűtőben kell tartani! Viszont, ha ezektől eltekintünk, akkor szerintem tökéletes éjszakai krém!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 14.

MaryPoppins

2014. március 5.

Az illatmentes változatot használom 2 hete. Nagyon elégedett vagyok a krémmel: tökéletesen hidratál, még a nap végén sem feszül a bőröm. Használat előtt 15 perccel veszem ki a hűtőből, és egy spatulával nyúlok a tégelybe -ez egyébként a nemcsak natúr krémeknél is ajánlott. 10 perc után a felesleget letörlöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. március 5.

Ophelia

2013. december 4.

Érdekes termék, ennyire natúr krémem még sosem volt. Ajándékba kaptam, magamtól nem hiszem, hogy megvettem volna, mert nem kimondottan száraz a bőröm, sőt. Elég nehézkes krém, igencsak zsíros, viszont tényleg jól hidratál, én hetente egyszer-kétszer arcpakolásként használom a fagyos-szeles idő miatt, mert még az én arcomat is kikezdi. Fél óra után letörlöm, de nem mosom le, éjszakára rajta hagyom, és jó puha leszek tőle. :) Ezen kívül kézkrémként is hatásos, ugyanígy éjszakára jól bekenem a kezem, és reggelre minden rendben van. A rózsaillat kellemes, bár nagyon-nagyon erős. Újra nem veszem, bár egyelőre az is kétséges, hogy fél év alatt el fog-e fogyni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 4.

Rityy

2013. november 23.

Nekem az illatmentes van meg. Igen tápláló krém. Lassabban szívódik be, de a hatása nagyon jó. Finom puha lesz tőle a bőr. Még az 1 éves kisfiam arcára is kentem párszor, mert a fogzási nyálazástól kipirosodott, kipöttyösödött az arca, és lám 2 nap után elmulasztotta!!! Nagyon ajánlom mindenkinek. Akár arcra, akár az egész testre. Borotválkozás után is nagyon jó, nem pattog ki és pihe puha lesz a bőr. Jobb, mint bármelyik borotválkozás utáni krém. Úgyhogy univerzális nagyon!! Pattikat nem okoz!!! Pedig én nagyon hajlamos vagyok rá. :-) Ára is jó, én 1500 Ft-ért vettem 100 g-ot. Arcra alá Balea Beauty Effect Hyaluron Booster szérumot szoktam még kenni, és nagyon jól kijönnek egymással. Ez a szérum is nagyon jó, tele szép összetevőkkel, jó sok hialuron savval :-) Egyedüli negatívum, hogy hűtőben kell tárolni, így este le kell érte mennem... de ez is csak azért van, mert nincs benne semmi tartósítószer :-) Úgyhogy bátran ki lehet próbálni. Én maradok ennél, teljesen természetes és hatásos :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 23.

KisKormos

2013. július 13.

Elég nehéz állagú krém, viszont imádom. Nekem a rózsás van meg és valami isteni az illata. És szépen hidratál. Az összetevőinek is külön piros pont jár :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

Timi92

2013. március 24.

Számomra ez a krém a tökéletes, szerelem első látásra. Amikor az eladó kinyitotta a dobozt, belenéztem és megillatoztam, egyből tudtam, hogy kell nekem. Az állaga, mintha csak itthon készítettem volna, leginkább a mogyoróvaj külsejére emlékeztet a krém és nagyon finom rózsa illatú. Csupa természetes össszetevő, 65% kecsketej. Az arcom lassan issza be, ezért éjjelre használom, illetve reggel készülődés közben felkenek egy keveset a felesleget lemosom, de ismerek olyanokat akiknek könnyen beissza a bőre:) Nagyon kellemesen hidratál, mikor felviszem a bőr enyhén bizsereg tőle a vérkeringés serkentő hatóanyagai miatt, leviszi a gyulladásokat, de nem zsírosítja el a bőrt. Ja és mindemellett az ára, töredéke egy "marketing-vegyszer krém" árához képest:) Tökéletes és öt csillagot érdemel:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 24.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Zea Mays (Corn) Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Sodium Tallowate, Zea Mays (Corn) Oil, Lecithin