Tina Kecsketejkozmetikum

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   vásárok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Indigo, Módosítva: 2015. május 4.

Lelőhely:   vásárok, online
Kategória:   Testápolók

A körömvirág kivonat erősíti a kecsketej jótékony hatását. 65%-os friss kecsketejből, kézzel készített krém, mely enzimjeivel, ásványi anyagaival és vitaminjaival egészségessé teszi a bőrt. Megtartja a nedvességet, aktiválja a vérkeringést és élénkíti a kollagén és elasztinrost képződést. Gyulladáscsökkentő, nyugtató hatása a friss kecsketejben rejlik. Tökéletes választás ekcémára, pikkelysömörre, száraz és érzékeny bőrre.

Rózsa, viola, narancs, alma, levendula és illatmentes változatokban kapható. Az illatanyagot növényi illóolaj formájában tartalmazza.

yvie

2012. augusztus 31.

Nekem almás van, nagyon jó az illata , teljesen felvidulok tőle, csak kár, hogy nem sokáig tart. A krém maga nagyon tartalmas, mégis pikk-pakk beszívódik a bőrbe. Én nem csak testre használom, szerintem ez egy általános krém mivel elég kicsi a kiszerelése (1 dl) ;az arcomra is szoktam kenni a száraz részekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 31.

Sylvy

2012. július 23.

5 napja használom az arcom olyan részeire, ahol ekcémára hajlamos a bőröm. Eddig bevált, megszűnt a viszketés és a hámlás. Az illatát szokni kell. Hűtőben kell tartani és fél évig szavatos. Még később visszatérek a hosszabb távú tapasztalatokkal.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 23.

Indigo

2012. május 20.

A tenyeremen gyakran előjön valamilyen ismeretlen eredetű allergia, a bőrgyógyász szerint festékallergia lehet. Egyszer használtam rá ezt a krémet egész éjszakára, kesztyűvel, először leszáradt, jelenleg minden rendben van azzal a zónával. Nem kezeltem mással. Nem tudom, hogy ennek köszönhető-e a gyógyulás, esetleg a szappanomban van vagy épp nincs olyan anyag (pl. valamilyen színezék), amitől elmúlt, de ha máskor is leszedi a "kiütéseket", akkor kötelező kellék lesz. Testápolóként nagyon sűrű, ha valaki arra használná, szerintem keverje valamivel, pl. a Konzolos shea vajjal jól kijönnének valószínűleg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 20.

Emolliensek: Lecithin, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Lecithin

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.