Tina Kecsketejkozmetikum

Ár:   813 Ft   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   vásárok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nagyorsolya78, Módosítva: 2013. április 8.

Lelőhely:   vásárok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

35% friss kecsketej tartalommal. Természetes anyagokból készült illatmentes szappan.

Seabiscuit

2016. október 9.

Első kézműves szappan, amit használtam. Illata, állaga, formája egyáltalán nem zavart, viszont semmi különleges élményt nem nyújtott. max. annyit, hogy nem szárította a bőrömet, de nem is hidratálta. Azóta más szappanokat is próbáltam, nem ez a szappan lesz a kedvenc :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 9.

cserryy

2016. július 10.

Megbocsátottam neki a külsejét, hogy nem habzik ,hogy nem illatos. De hogy szárított meg viszkettem tőle, azt nem. Először fürödni próbáltam vele, majd 2 nap múlva kezet mosni. Nálam mindkettőben siralmasan teljesített, 3. nap kuka lett belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 10.

kriszta214

2016. május 13.

A korom előrehaladtán túl szerintem többek között ennek a szappannak (és a krém párjának) köszönhetem a problémás arcbőr megszűnését. Használata során folyamatosan eltűntek a pattanások, mitesszerek.
Valóban nem illatos, nem szép, nem habzik, de JÓ!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 13.

Valóban nem illatos, nem szép, nem habzik, de JÓ!

Hibiszkusz

2015. június 26.

Először nagyon meglepett mind a formája, mind a színe, ugyanis egyik sem túl előnyös. Tovább rontotta a benyomásomat róla, hogy használat közben egyáltalán nem habzik, inkább csak valami krémes réteget ken a bőrre.
Hogy, hogy nem, valahogy észrevétlenül nagyon megszerettem mégis. Szerintem az egyik legjobb szappan amivel eddig találkoztam. Talán ez szárítja legkevésbé a bőrömet. Már többször újravettem, és biztos hogy megint venni fogok még, csak most épp egy másik szappant tesztelek. Nálam tuti helye lett a kis alattomos bestiának :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 26.

Naturmeo

2014. július 10.

Finom krémes szappan, nem szárítja a bőrt, kevésbé habzik, és az ára sem vészes. Bababőrre is nagyon bevált, de arcmosáshoz is szoktam használni. Kár, hogy mostanában nem árulják ott, ahol eddig vettem....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 10.

nagyorsolya78

2013. április 10.

Arctisztításra használom, egyáltalán nem szárít. Eddig szimpatikusabb, mint az arctejek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 10.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil