Tina Kecsketejkozmetikum

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   100 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   vásárok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lulii, Módosítva: 2014. július 18.

Lelőhely:   vásárok, online
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Kecsketejből, kézzel készített krém,mely védi a bőrt aktiválja a vérkeringést,megtartja a nedvességet és élénkíti a kollagén és elasztinrostok képződését.kivaló száraz és érzékeny bőr ápolására.

Miracle

2017. március 30.

Én a levendulás verziót használom, mert gyulladt bőrre az való. Megtaláltam életem krémjét, ezek után csak ezt a természetes krémet fogom használni! A bőrömet teljesen rendbehozta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 30.

Gwen

2017. március 18.

Nagyon szeretem, a bőröm tapintása utána hidratált és puha, olyan kisbabás. De sajnos csak itthonra tudom használni, mert nagyon hosszú idő, mire felszívódik. Talán attól a wax szerű anyagtól, ami benne van, ami rendes nevén méhviasz. De imádom, én ennek a natúr krémben is érzek egyfajta tejes illatot. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

Monana01

2014. augusztus 18.

Én elég sokat köszönhetek ennek a krémnek. Terhességi ekcémával küzdöttem kb. a 2. hónaptól. Sok mindent kipróbáltam (kivéve a szteroidos krémeket), de semmitől sem múlt el teljesen, vagy hatástalan volt. A háziorvosom asszisztense adott róla egy szórólapot. Mondta, hogy a krémet áruló úr szerint garantáltan elmúlik az ekcéma. Kicsit kételkedtem benne, de adtam ennek is egy esélyt és beszereztem egy tégellyel. Mivel 3 helyen volt, kísérleteztem, hogy mindig csak egyet kentem és valóban hatásos volt a krém, mert csak az tűnt el, amit kezeltem, és azóta sem jött ki!!!!!! :-) Ennek már vagy egy éve!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Zea Mays (Corn) Oil, Lecithin
Emulgeálószerek: Sodium Tallowate, Zea Mays (Corn) Oil, Lecithin