Tina Kecsketejkozmetikum

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Lelőhely:   vásárok, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gyevocska, Módosítva: 2015. március 30.

Lelőhely:   vásárok, online
Kategória:   Szappanok
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A szappan 35% friss kecsketejből és növényi zsiradékból hagyományos szappanfőzési eljárással készül. Általánosan gyulladáscsökkentő és hidratáló tulajdonságú.

marcellveno2

2018. július 31.

Nekem is bevált. A külseje, az illata nem különösebben vonzó, de a hatásával elégedett vagyok, nem szárított, imádom , hogy kellemesen le tudom radírozni nyáron a piszkot a lábamról vele. Kb1,5 hónapig volt elég nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 31.

Gwen

2017. március 18.

Semmilyen illata nincsen, pedig direkt azért is vettem ezt a kókuszos változatát, hogy hátha valamit majd érzek, de nem. Amúgy a hatása jó, mert nem szárít, habzani sem habzik túlságosan, tehát tényleg tök natúr az egész. Szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 18.

whitexswan

2017. január 6.

A kecsketej szappanok tartóssági versenyében nálam az eddig ez a győztes. Szeretek gyakran kezet mosni és egyetlen egy sem bírta ki annyi ideig, mint ez. A formája miatt könnyű volt távol tartani a víztől, de sajnos pont emiatt tört ketté középen egy idő után. Viszont nem olvadt és ázott szét, bár a végén már darabokra esett. Átlagos méretű szappantartóba nagy egy kicsit.

Kellemes, lágy habja van, jó érzés volt használni. Az illata különösen tetszett, végig megőrizte, ráadásul a kókusz remekül passzolt a többi összetevővel, kifejezetten megnyugtató illatuk volt együtt. A vége felé viszont már néha egy kicsit száraznak éreztem mellette időnként a kezem. A vörös foltok szép lassan elhalványodtak mellette.

A márkanév és doboza eléggé retró, de legalább környezetbarát papír, ami rendesen védi a szappant.

Összességében meg voltam elégedve vele, fogok még venni máskor is. Jobb ár-érték arányúnak találtam a korábban kipróbált kecsketej szappanoknál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 6.

Gyevocska

2015. március 15.

Hónapok óta csak kecsketejes szappanokkal fürdök. Imádom! Illata nagyon kellemes, nem tolakodó. Még talán a kamillás, amit szeretek rajta kívül. Szívem szerint 10 csillagot adnék érte, ha lehetne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 15.

Emolliensek: Brassica Campestris (Rapeseed) Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Cocos Nucifera (Coconut) Oil