Egyéb

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok
Kiszerelés:   200 g   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: judit87, az összetevőket feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2018. szeptember 21.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szappanok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A szappan közel 2000 éve szolgálja  az emberiséget. A hagyományos készítésű házi szappan mentes a szintetikus tisztító szerektől és magas a glicerin tartalma. Kiváló mosó és tisztító hatású, biológiailag könnyen lebomlik a környezetben.

Magyar termék.

Összetevők: 30% < Szappan, 15-30% Víz, 5% > Glicerin

Demonshadow

2018. szeptember 21.

Anyukám ajánlására vettem a piacon egy más által otthon készített igazi házi szappant, merthogy az tuti jó a zsíros és korpás hajra.
Eleinte nagyon ódzkodtam tőle, mert a nagyon nagy tömb szappannal nehezen bántam, és olyan kemény volt, hogy nem is tudtam levágni belőle, inkább csak reszelni lehetett. Több használat után azonban már elég szépen kitapasztaltam, hogy használjam. Igen bizarr, mert két mosás után úgy összeáll tőle a hajam, mintha három hete nem mostan volna hajat, aztán benedvesítettem volna a fejemet. Szóval ezek után mindig csináltam egy sima samponos mosás, hogy vállalható fejem legyen, és nagyjából egész nyáron használtam minden hajmosáskor kétszer.
Az eredmény: biz isten, én semmi javulást, változást nem tapasztaltam, pedig tényleg kitartóan használtam. Szaga igazából nem nagyon van, pláne, hogy a végén muszáj mással hajat mosni a grabanc-hatás eltüntetése miatt, az pedig felülfedi a sokak számára kellemetlen illatát. Olcsónak olcsó, meg bio is, de jó lenne az is, ha működne is, látnám a hatását több hónapnyi használat után, de most már föladtam a harcot, ez sajnos tényleg nem jó arra, amire használtam. Majd megy a mosógépbe mosószernek, hátha arra jó lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 21.

agica10

2013. október 31.

natasa - erre én azt a megoldást találtam ki, hogy egy régi zokniba rakom a reszelt szappant és becsomózom a végét. lehet még felfőzni vízzel, akkor kis glicerint kell bele keverni, mert különben nagyon besűrűsödik, egyszerűbb a zoknis megoldás ;) amúgy én nagyon szeretem, tiszta lesz minden ruha és még a környezetet sem szennyezem, család is megússza a mérgeket, amik az agyonreklámozott mosóporokban vannak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. október 31.

hagicica20

2013. május 27.

Nincs jobb szer a korpás hajra. Sampon után még ezzel megmosni és kész. Nincs többé korpa. Páromnsk bevált uh merem ajánlani, csak a szagát kell megszokni. (saját készítésű szappanunk van, de gondolom ez a -Tisza szappan- ugyan olyan, csak épp be van csomagolva) :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

natasa

2013. március 28.

A mosószappan és mosószóda, szódabikarbóna tényleg szebben tisztított, mint az általam akkoriban próbált bio-öko mosószerek bármelyike.
DE a mosógépem nagyon utálta. Sajnos elég soká vettem észre.:-( Nem oldódott rendesen a szappanreszelék, és a csőben ill. a mosógépben szépen le is rakódott. Már lassan egy éve mással mosok, (újra Ariel), és még mindig jön a csőből a szappanos dzsuva. Undorító.
Most komolyan: régen is ezzel mostak, ez igaz, de akkor FŐZTÉK a ruhát, sokáig...nagy üstökben. 30 meg 40 fokon esélye nincs a szappannak.
Szerettem volna szeretni, de az új mosógépemet majdnem tönkretettem vele.:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 28.

Szerettem volna szeretni, de az új mosógépemet majdnem tönkretettem vele.:-(

este

2012. július 4.

Mosáshoz, folttisztításhoz használok mosószappant, de nem ez a kedvencem. Kozmetikai célra nem tudnám elképzelni, még a mosott ruhán is furcsa szag marad utána (száradás után azért már nem érezni).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. július 4.

Ophelia

2012. július 3.

Az arcomat mostam vele egy időben, gondoltam, mivel nincs tele mindenféle káros anyaggal, csak jót tehet... De csak alaposan kiszárította a bőrömet, ,,nyikorgott", és zavart, hogy nincs illata. Nekem ez már túl natúr.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 3.

Nimrod

2011. augusztus 4.

A szaga kicsit zavaró, de legalább nincs benne ami irritálhatna. Ennél a szappannál megdől a tézis, miszerint a hagyományos szappan szárít. A dove szappan kiszárítja a bőröm és viszketek tőle, de ettól puha és sima lesz a bőröm. Kézmosásra és fürdéshez is tökéletes. Arcra még nem próbáltam, de gondolom ott sem csinál bajt. Nagyon szeretem. Csak kár, h nem illatozok fürdés után...:D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. augusztus 4.

Csucsundra

2011. július 4.

Nagyon sok mindenre használom, igazi színszappan, semmi irritáló, allergén nincs benne. Foltokat ezzel mosok ki a gyerekruhákból, kézi mosásra, de mosakodásra is jó. Az illata viszont nagyon retro, igazi mosószappanszag, mert nincs benne semmi parfümanyag. De én szeretem, hangulatos.:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 4.

judit87

2011. április 14.

Nagyon jó natúr szappan.Olcsó is és kiadós.Ezt használom fürdéshez és arcmosáshoz.A háztartásban is nagyon jó folttisztító.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. április 14.

Nem szabványos INCI név. Jelentése: szappan alap. Sajnos nem lehet tudni, hogy mit takar pontosan.