Today

Ár:   329 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prne0919, Módosítva: 2013. október 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Ajakápolók

• Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Színezéktől és tartósítószertől mentes
  • Ásványi olajtól és viasztól mentes

kiskacsa480

2021. január 31.

Végre egy ajakbalzsam amitől nem érzem azt, hogy egy vakolat lenne a számon. Bevallom őszintén pont amiatt utálom az ajakbalzsamokat, mert egyszerűen olyan vastag rétegben rajta maradnak az ajkakon, hogy számomra az már zavaró. Ez egy könnyed filmréteggel lát el, de közben megfelelően hidratál is. Valóban szívódik fel tápanyag, nem csak bevonatot képez mint a legtöbb ajakbalzsam. Mivel vékony réteget képez emiatt többször újra kell kenni, ha szükségét érezzük, de én egy kenéssel is már kellő hidratációt érzek. Mindig a megelőzésre utazok vagy ha a korai stádiumban kezdem el használni pl. betegség alatt akkor nem rosszabodik tovább a helyzet. Az ára is rendkívül kedvező, nálam alap termék lesz a jövőben. 💙

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

AngelHeart80s

2020. augusztus 3.

Már sötétkék csomagolásban van, 2 db volt egy csomagban tök jó áron! A drágább társaival ellentétben a hatásai is jobb, bár ezt is többször újra kell kenni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 3.

blurryface

2020. június 13.

Nagyon finom az illata de hosszabb távon enyhén szárít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 13.

Nagyon finom az illata de hosszabb távon enyhén szárít.

ausmorzs

2020. január 18.

Alacsony ára ellenére jó minőségű ajakápoló. Kis mennyiségben alkalmazva is hatásos, nem száradnak ki az ajkak még a hideg szeles időben sem.
Imponáló, hogy nincs benne tartósítószer és színezék sem. Az íze és az illata enyhén érződik, kellemes.
És könnyen hozzáférhető akkor is, amikor a legtöbb drogéria már bezárt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

És könnyen hozzáférhető akkor is, amikor a legtöbb drogéria már bezárt.

Bettu

2020. január 5.

Akartam télre valami ajakápolót, mert már csak régebbiek voltak otthon. Ritkán használok ilyesmiket, de gondoltam a kabátom zsebében elfér. Nagyon olcsó és ráadásul két darab van egy kiszerelésben. Teljesen jó, ugyanazt tudja, mint bármelyik drágább márkás ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

palmiii

2019. május 5.

Igazi meglepetés volt számomra. Főleg a két darabos kiszerelés miatt gondoltam, hogy ilyen olcsón semmire ne számítsak. Nagyon bevált, már többször is megvettem. Jól hidratál, nincs semmilyen íze vagy illata. Nagyon száraz ajkakra is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

macskaszem08

2019. április 16.

Engem a Labello classicra emlékeztet, én meg vagyok vele elégedve. A Carmex-nél jobban bevált. Nem szívódik be. Én azt szeretem, ha érzem a számon. Este ha bekenem reggelre még érzem a hidratálását. Semleges az illata, nem érzek semmi erőset, ami zavarna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

yxcvbn

2018. december 30.

Az itteni vélemények alapján vettem, az ára tényleg jó, még a művanília illata sem zavart. Az állaga jó, nem zsíros. Fel nem szívódott, csak lemarta a bőröm felső rétegét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

Mucika1999

2018. április 3.

Bebe ajakápoló illata van, amit imádok. Itteni vélemények alapján vettem meg. Pár napja kenegetem a számra, de sok különbséget nem tapasztaltam. De nem rossz így összességében:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Lory

2018. február 11.

A Labellókat lazán kenterbe veri.Kb.ugyanolyan zsíros mint a kék classic Labelló de sokkal krémesebb érzés az ajkakon felkenve.Onnan pedig nem evéssel-ivással tűnik el,hanem valóban beszívódik egy idő után.Nagyon finom tejes illata van és színtelen,így férfiak is használhatják.Az összetevői csodásak,semmi káros anyag nincs köztük,mindezt nevetséges áron kínálva.Nagyon jók a Penny-s Today termékek,nagyobb figyelmet érdemelnének,lekőrözik a márkás drogériás termékeket.Megy is az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil