Today

Ár:   329 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   4,8 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: prne0919, Módosítva: 2013. október 17.

Kiszerelés:   4,8 g
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Ajakápolók

• Bőrgyógyászatilag tesztelt
  • Színezéktől és tartósítószertől mentes
  • Ásványi olajtól és viasztól mentes

ausmorzs

2020. január 18.

Alacsony ára ellenére jó minőségű ajakápoló. Kis mennyiségben alkalmazva is hatásos, nem száradnak ki az ajkak még a hideg szeles időben sem.
Imponáló, hogy nincs benne tartósítószer és színezék sem. Az íze és az illata enyhén érződik, kellemes.
És könnyen hozzáférhető akkor is, amikor a legtöbb drogéria már bezárt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

És könnyen hozzáférhető akkor is, amikor a legtöbb drogéria már bezárt.

Bettu

2020. január 5.

Akartam télre valami ajakápolót, mert már csak régebbiek voltak otthon. Ritkán használok ilyesmiket, de gondoltam a kabátom zsebében elfér. Nagyon olcsó és ráadásul két darab van egy kiszerelésben. Teljesen jó, ugyanazt tudja, mint bármelyik drágább márkás ajakápoló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

palmiii

2019. május 5.

Igazi meglepetés volt számomra. Főleg a két darabos kiszerelés miatt gondoltam, hogy ilyen olcsón semmire ne számítsak. Nagyon bevált, már többször is megvettem. Jól hidratál, nincs semmilyen íze vagy illata. Nagyon száraz ajkakra is jó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 5.

macskaszem08

2019. április 16.

Engem a Labello classicra emlékeztet, én meg vagyok vele elégedve. A Carmex-nél jobban bevált. Nem szívódik be. Én azt szeretem, ha érzem a számon. Este ha bekenem reggelre még érzem a hidratálását. Semleges az illata, nem érzek semmi erőset, ami zavarna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 16.

yxcvbn

2018. december 30.

Az itteni vélemények alapján vettem, az ára tényleg jó, még a művanília illata sem zavart. Az állaga jó, nem zsíros. Fel nem szívódott, csak lemarta a bőröm felső rétegét.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 30.

Mucika1999

2018. április 3.

Bebe ajakápoló illata van, amit imádok. Itteni vélemények alapján vettem meg. Pár napja kenegetem a számra, de sok különbséget nem tapasztaltam. De nem rossz így összességében:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 3.

Lory

2018. február 11.

A Labellókat lazán kenterbe veri.Kb.ugyanolyan zsíros mint a kék classic Labelló de sokkal krémesebb érzés az ajkakon felkenve.Onnan pedig nem evéssel-ivással tűnik el,hanem valóban beszívódik egy idő után.Nagyon finom tejes illata van és színtelen,így férfiak is használhatják.Az összetevői csodásak,semmi káros anyag nincs köztük,mindezt nevetséges áron kínálva.Nagyon jók a Penny-s Today termékek,nagyobb figyelmet érdemelnének,lekőrözik a márkás drogériás termékeket.Megy is az 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 11.

anna09

2018. január 29.

Végre egy jó kis zsíros ajaképoló! Jól helyrerakja az agyon száradó szám, matt rúzs alá is remek és fillérekbe kerül, ráadásul kettőt adnak érte.+pont, hogy az íze a régi bebe-s ajakápolót juttatja eszembe (valószínű a sheavaj miatt). Az összetevő listája is szép, azaz nem kell attól félnem milyen vackot kenek a számra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 29.

Nixa

2018. január 16.

Szerintem vetekszik bármelyik márkásabb ajakápolóval, sőt talán a sok kipróbált Labelloval szemben ez a legjobb. Az ára kiváló, az állaga/illata szuper! 5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 16.

papaverrhoeas

2017. december 27.

Kétdarabos csomagban árulják, tehát árban talán a legjobb ajakápoló. Nagyon kellemes és elképesztően visszafogott vaníliás illata van. Szuperül hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 27.

Emolliensek: Ethylhexyl Stearate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Hydrogenated Palm Oil, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Emulgeálószerek: Hydrogenated Palm Oil
Illatanyagok: Ricinus Communis (Castor) Seed Oil