Today

Ár:   499 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   2 x 50 m   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Andrea456, Módosítva: 2020. március 20.

Kiszerelés:   2 x 50 m
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Fog- és szájápolók

A fogselyem viaszolt, így könnyedén becsúszik a fogközökbe, és alaposan megtisztítja azokat. Rendszeres hazsnálat esetén megelőzi a fogszuvasodás és az ínybetegségek kialakulását. A fogorvosok a napi fogmosás mellett kiegészítésképpen a fogközök rendszeres tisztítását javasolják.

Andrea456

2020. április 1.

Meglepődtem, milyen vékony, bár így könnyebben befér a fogközökbe és nem szakad el használat közben. Viszont nagyon furcsa íze van, ezért egyelőre csak 4*-ot kap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 1.

Emolliensek: Cera Alba / Cera Flava / Beeswax