Today

Ár:   259 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   140 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Penny Market   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kissbarbara1990, Módosítva: 2019. január 3.

Kiszerelés:   140 db
Lelőhely:   Penny Market
Kategória:   Szépítő eszközök

A strukturált pamut oldal különösen megfelelő a smink lemosásához és a pórusok mélytisztításához. A sima oldal ideális krémek és testápolók felviteléhez, valamint a körömlakk maradéktalan eltávolításához.

dominika99

2019. szeptember 6.

Engem is először a csomagolása fogott meg, itteni vélemények alapján pedig úgy gondoltam kipróbálom. Milyen jól tettem! Szépen teszi a dolgát, egy jó minőségű vattakorongról van szó. Nem málik szét, a szélei nem vágnak és nem irritálják a bőrömet. Mivel más márka terméke is bevált, így nem feltétlen ragaszkodom ehhez, de ha éppen akkor járok Pennyben, mikor vattakorongra van szükségem, akkor simán újraveszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 6.

Csipetke

2019. január 29.

Engem a cuki panda levett a lábamról :) szerintem nagyon aranyos. A csomagolás kibontásával meggyűlt a bajom. Elég nehézkes volt és egy kicsit szét is szakadt. A vattakorong elég puha. Tetszik, hogy mind a két oldala másmilyen. Nekem egy kicsit vékony de használható és nem pöszöl egyáltalán. Szépen teszi a dolgát. De annyira nem fogott meg szerintem nem fogom újra venni. Van ennél sokkal jobb vattakorong kb. ilyen áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 29.

nandy.25

2018. december 25.

Nagyon cuki az uj pandafejes csomagalas,igy a furdoben felakasztva tarolom 😊Nem szoszol,nem esik szet,nem nyulik,es meg olcso is💲.Arcra,koromre is hasznalom es nagyon meg vagyok vele elegedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 25.

szamira

2018. december 7.

Ár-érték arányban verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 7.

Ár-érték arányban verhetetlen!

silence

2018. november 20.

Nem vagyok annyira elégedett vele, mint a Nivea vagy az Ebelin vattakoronggal (nekem eddig az a kettő vált be legjobban), mert a strukturált pamut oldala picit durvább a másik kettőhöz viszonyítva. Ezt leszámítva nem lehet rá panaszom, mert nem szöszöl, nem szakad ketté, ár-érték arányban kiváló.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 20.

Csutak

2018. október 27.

Ár-érték arányban szerintem a legjobb azok közül, amiket eddig próbáltam. Könnyen lehozza a festékmaradványokat, a vízállót is. Körömlakkokkal is jól elbánik, ha nem homoklakk vagy nincs benne csillám. UPDATE: Már sokadjára veszem újra. :) Bevált mindenre, amire használom: sminklemosás, körömlakklemosás, néha kajafoltot is letörlök vele. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Andrea456

2018. október 12.

Februárban vettem először a képen látható csomagolásban, mert jóval olcsóbb volt, mint a drogériás saját márkás társai. Akkor nem voltam teljesen elégedett vele, mert bár csak arctörlésre és körömlakk-lemosásra használtam, néhány törlés után kiszöszölődött és egy újat kellett elővennem a csomagból. Múlt hónapban akciósan újravettem (akkor már az @exhocmomento által is írt pandamacis csomagolású volt), és teljesen meg vagyok vele elégedve. Arctisztításra egyszerre már elég egy-egy korong, nem szöszölődik, nem szakad, úgyhogy a csomagolás mellett a korongon is biztosan változtattak. Bár még van jócskán a múltkori csomagból, tegnap - nem akciósan 259 Ft-ért - vettem még egyet. A kibontott zacskót én is felakasztom, de mindig kiveszek belőle annyit, amennyivel egy 500 ml-es testápolós tégely (baleás vagy isanás) megtölthető, és reggel és este ebből veszem ki őket. Annak én is nagyon örülök, hogy nemcsak olcsó és nagyon jó, hanem környezetbarát is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 12.

exhocmomento

2018. szeptember 5.

The very best ár/érték arányú vattakorong a maga 140 darabjával és nagggyon baráti árával. A strukturált oldalt külön szeretem, sok vattakorongnak csak sima oldala van, ettől jóval több pénzért. A tárolhatósága is szuper, mint ahogy valaki írta, én is felakasztva tárolom. Még a csomagolása is irtó cuki (az itteni képtől eltérően mostanság egy pandamaci van rajta), bár ez nálam a legutolsó szempontok egyike.

Én semmilyen említett kellemetlenséget nem tapasztaltam még, nem szöszöl, nem nyúlik, nem válik szét. Pedig sokszor vettem már újra.

Ráadásul most látom, hogy rá van írva, hogy környezetkímélő és újrahasznosítható. :) Yaay!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 5.

Kence123

2018. július 29.

Szintén tudom erósíteni hogy az ár érték arány jó viszont észrevettem h ahogy törlöm vele az arcom folyamatosan enged és nyúlik szét

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 29.

kispajkos

2018. június 29.

Szuper, olcsó és jó termék. Arctisztitashoz és körömlakk lemosáshoz használom. Nem jön szét, nem szöszöl, megfelelően vastag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 29.