Tolpa

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: LaNara, Módosítva: 2018. március 6.

Kategória:   Testápolás

Édesmandula- és makadámiaolajjal, E-vitaminnal segít a bőr rugalmasságát megtartani és ezáltal elkerülni a striákat.

0% szilikon, paraffin olaj és parabén.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

LaNara

2018. június 3.

A terhességem elején használtam és meg voltam vele elégedve. Ugyan amikor igazán nagyot nőtt a pocakom addigra elfogyott és váltottam egy egyszerűbben beszerezhetőre.
Gyorsan beszívódó, könnyen eloszlatható olaj. Striám nem lett amíg használtam.
A parfüm nem tudom miért csúfítja egyébként az összetevőlistát amikor konkrétan semmi illata nincs. :D
Pontlevonást a nagyon nem praktikus csomagolása miatt kap, egy pumpa vagy valami elférne rajta mert azon az egy lyukon keresztül dől ki össze-vissza az olaj. Én végül áttöltöttem egy üres Ordinary-s pipettás üvegcsébe amikor megelégeltem a dolgot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 3.

Gyorsan beszívódó, könnyen eloszlatható olaj. Striám nem lett amíg használtam.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate