Tom Ford

Ár:   $60   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2017. február 22.

Ár:   $60

2016-os téli limitált kiadás

Tom Ford a kifutó esszenciáját ragadja meg ezzel a duóval. Az egyedülálló formula szárazon és nedvesen is használható, a koncentrált pigmentek színhű, fényes, többdimenziós hatást adnak.

hopihe11

2017. február 10.

Gyönyörű, könnyen eldolgozható színek, a tartóssága alap nélkül is kiváló. Egyedüli negatívum az ára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 10.