Tom Ford

Ár:   €54.50   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   5,5 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pirosarany, Módosítva: 2021. február 19.

Ár:   €54.50
Kiszerelés:   5,5 ml
Kategória:   Sminkek szájra

A magas fényű szájfény értékes avokádó-, olíva- és jojobaolajjal, könnyed állagú, kényelmes viseletet és közepes fedést biztosít.

11 árnyalatban kapható

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Antioxidánsok: Vitamin E Succinate, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Lauryl PCA