Tom Ford

Ár:   €75   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: hopihe11, Módosítva: 2017. július 3.

Ár:   €75

Két színű highlighter. A világosabb nappali sminkhez, a sötétebb esti sminkhez ajánlott.

01 Moonlight változatban kapható

florcsiii

2019. június 19.

A Moonlight-on kívül én még 2 másik árnyalattal is találkoztam: Flicker és Incandescent. Nekem az Incandescent van meg, ami tartalmaz egy rózsaszínes-rezes színt és egy opálos aranyat. Külső: A duó egy masszív Tom Ford-barna dobozban van, amihez jár az ugyanolyan színű szütyő is. Mágneses zárja van, ezért a beltartalom sérülése utazás közben kb. esélytelen. A belső: A két highlighterből hatalmas mennyiséget kapunk, ez is ilyen 'soha nem fog elfogyni' kategória. Én egy hete folyamatosan használom és a még a felületi minta és TF felirat sem kopott meg. A rózsaszínes árnyalat nagyon szép, pirosítóval együtt használom, majd az aranyat használom, mint highlighter. Mindkét szín erősen pigmentált és gyönyörűen mutatnak felvitel után, estig fennmaradnak. Az ára húzós, de cserébe egy igazán minőségi terméket kapunk, kívül-belül.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 19.