Tom Ford

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2018. február 28.

A 2009 szeptemberében megjelent White Musk kollekció tagja.

Illatjegyek: ambrette, bors, kömény, méz, jázmin, szilva, pézsma, benzoin, tömjén

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

csakmoni

Korcsoport: >54
2018. március 18.

Én a White Suede-t próbáltam, és bár nemigen szokott megfogni a mósusz, ez egy finom komfortillat. Az első időszakban lágy, puha bőrkanapé, majd hosszan édeskés pézsma egy kis bőrrel. Igazán élvezetes, puha kis drágaság. (Úgy emlékszem, fekete üvegben volt, csodálkoztam is kicsit.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. március 18.

galagonyanya

2018. március 18.

Túl sok emberről nem tudok, aki a White Musk kollekciót egyáltalán ismeri, nemhogy birtokolja; gondolom, a jó öreg Tom Ford bácsi egyik ebédszünetében dobta össze, mintegy mellékesen, mert mért ne legyen már egy ilyen sorozata is... variációk egy témára, ezúttal a pézsmára? Jól hangzik, bár a fehér pézsma kissé elcsépelt téma. Bevallom, jómagam kizárólag ezt a darabot ismerem a négyesfogatból (a másik három: Jasmin Musk, Musk Pure és White Suede) de ha a többiek is ilyen igényesek és izgalmasak, akkor érdemes felkutatni őket. Lássuk, mit is tud a kicsike... Urban Musk, vagyis valami nagyvárosi ihletésű cucc, biztos dögös, meg modern, színpadon vonagló táncosnők hatalmas szájjal, meg füst, meg állatias ösztönök... hát nem!

Urban Musk - kérem, babahintőpor, csipetnyi borssal. Nem vicc. Ne a Tesco gazdaságos típusú hintőport képzeljük el, hanem az igazi, békebeli, sűrű, édes illatú, felhőben gomolygó, hófehér hintőport, melyet belélegezni igazi élmény volt - és az ma is, ha ezt a profin eltalált parfümöt szippantod be. A méz egyértelműen azonosítható, és persze a pézsma is. Van valami végzetesen addiktív az egész történetben, konkrétan, az illatmolekulákat akarod kiszipkázni a pórusaidból, ruhádból vagy bárhonnan, ahová került. Isteni, na. Ragozzam még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 18.