Tom Tailor

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2017. november 7.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Összetevők: grapefruit, citrom, menta, tengeri só, vizililiom, bazsarózsa, rózsa, bors, ciklámen, jázmin, cédrus, pézsma, balzsamos szuhar

Babika20

2020. január 19.

Karácsonyra kaptam ajándékba, nagyon szeretem. 27 leszek, hozzám nagyon passzol szerintem. Sokáig is tart, hajon, ruhán végképp. Üdítő, virágos illatnak érzem. Nem fejfájós, szeretem viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Erika0823

2019. október 10.

Nagyon jó illata van , elég hosszan érezhető. Nekem kell sok belőle nekem . Nagyon szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 10.

wildrose

2019. szeptember 27.

Kifújáskor könnyű, friss, citrusos-mentás, aztán kicsit lágyabb rózsás-bazsarózsás, leszáradása pedig kellemesen száraz, kissé fás. Üdítő, nyári illat, hétköznapra abszolút megfelel. Elég intenzív és elég tartós is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. szeptember 27.

Lory

2018. március 27.

Erőteljes gyümölcsös indítás,kifújáskor nekem leginkább ananászos,bár nincs benne de nem is ezt az összetevő listát érzem.Borsot,rózsát pl. egyáltalán nem érzek benne,semmilyen fázisában.A grapefruit fanyarsága sincs meg,hacsak nem nagyon a végén leszáradáskor,ott picit citrusos-mentás és a tengeri só is előbújik.Finom,könnyed nyári illat,elég jó tartóssággal.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 27.