Tom Tailor

Ár:   3610 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: angeltear, Módosítva: 2014. december 12.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Fejjegy: szicíliai citrom, őszibarack

Szívjegy: levendula, viola

Alapjegy: tonkabab, ámbra

Kinguci123

2018. június 15.

Ár- érték arányban szerintem teljesen korrekt. Tartósság szempontjából is jól megállja a helyét, 4-5 órán át biztosan érzem a páromon. Ezt a parfümöt akkor szoktam venni a páromnak, mikor kijön a nyári jó idő és a hétköznapokra kell valami kis illat az emberre. Könnyű, citrusos, kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 15.

Kenwoodman

Korcsoport: >54
2017. március 9.

Kellemeske citrusoska semmiség. Befújtam magam vele, a feleségemnek tetszett az illata szerintem nem rossz. Hatósugár és tartósság mínusz nulla. Egy óra múlva nyoma sincs a bőrön. 2 óra múlva a ruhán sem érezni semmit .Az üvege nagyon stílusos és tetszik, de sajnos szinte csak vizet tartalmaz. Az üveg miatt nem egy csillag . 5-6 fújás hiányzik belőle ,de fel is teszem eladásra, hátha máson szebben muzsikál .

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. március 9.

Lgina

2017. március 6.

Karácsonyra leptem meg vele párom, akiről azt kell tudni, hogy illatok terén 2 dolog fontos neki: a karakter, és a tartósság olymódon, hogy ha a 45 fokos, napon szaunává változott autóba behuppan, akkor se fulladjon meg. Azóta újravette, ami mindent elárul.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. március 6.

Laci

2016. december 1.

Nagyon jó kis Montblanc Legend-re hajazó illat. 1 hétig gondolkodtam rajta, hogy megvegyem-e, de nem bántam meg. Kellemes, nem fullasztó, mindent beborító illat, finoman körbevesz. Fiatalos, de nem túlzottan, minden alkalomra el tudnám képzelni, egy igazi 4 évszakos illat. Ma 1 Million felhőben úszott egy srác a megállóban, majdnem elkábultam. Ez mennyivel szebb, stílusosabb darab és durván az ötödébe kerül. Igen, a stílust nem lehet megvenni, egy aranytömbtől nem leszel menő csávó, de ettől legalább nem leszel középszerű. 5 csillag, akciós árért ajándék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 1.

nicolebunny

2016. november 25.

Ezt még én is simán használnám, ha nem őrizné a Kincsem annyira :) Egy Dm-es kiruccanásomon vettem neki, és imádja (és én is rajta)! :) Nagyon illik hozzá, ő egy igazi laza, vicces, sármos de mégis jófiús pasi, ez az Ő illata :) Nem az a fojtós, agresszív pasiillat, hanem diszkrétebb, édesebb.. Mennyei. A bőrén még nap végén is érződik, a ruháján még mosáskor is érzem, tehát a tartóssága valóban kimagasló, bár a pasi illatoknak általában jobb a tartóssága mint a nőieké.. Feltenném én is a költői kérdést: MÉGIS MIÉRT? :D
Az üveg és a doboz is nagyon minőségi, kidolgozott, jó ránézni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 25.

Az üveg és a doboz is nagyon minőségi, kidolgozott, jó ránézni.

BitterSweet

2016. november 22.

Hihi, azért az milyen már, hogy egy férfi illatot eddig csak csajok véleményeztek????

Amúgy ez egy tényleg szupi kis illat. Férjem használja "rohangálós" illatként. Pont annyira friss, amennyire kell, és annyira fűszeres, h ne legyen zavaró.

A tartóssága - mint minden pasi edt - kiborítóan jó: miééééért nem olyan tarósak a női illatok fele annyira sem, mint a férfiaknak készültek???????? Nemér

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 22.

zita.herkovics

2016. április 3.

Én magamra használom, rajtam nem pasis illat, vagy ha az is, nem annyira feltűnően. Nagyon tetszik, és újra fogom venni, ha ellocsolgattam. Mikor lecsillapodik a töménysége, valami mennyei. A ruhámban 1-2 napig még simán érzem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 3.

Csipetke

2016. március 16.

Párom vette magának 100. parfümnek.De mióta megvette csak ezt használja.Eszméletlen illata van,nekem nagyon tetszik ha pasi lennék tuti én is ezt használnám. :) Finom friss nem az a tömény illat,ez olyan megérzed és megfordulsz,hogy kinek van ilyen illata.Tipikusan egy jó pasi jut erről az illatról eszembe.(Persze a párom is az ) :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 16.

Vaslady

2015. július 18.

Férjem vette a DM-ben,megtetszett neki:).
Pár hónapja használja,nagy szeretettel.
Tegnap a postába küldtem,és azzal jött haza,hogy a hölgy akinél az ügyeit intézte,megdicsérte milyen finom illata van :)
Ugyhogy férjem nevében is ,megy az 5csillag :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

Férjem vette a DM-ben,megtetszett neki:).
Pár hónapja használja,nagy szeretettel.
Ugyhogy férjem nevében is ,megy az 5csillag :).

mgina007

2015. április 6.

Mindig is irigyeltem a páromat, hogy olyan jó kis "parfümkompatibilis" bőre van. Tulajdonképpen bármit fúj magára, még este is érezni lehet rajta. A DMben látta meg ezt a parfümöt és mivel nagyon megtetszett mindkettőnknek, így megvettük sokadik illatnak, mondván hétköznapra jó lesz. Nagyon kellemes, nem tolakodó, nem irritáló, férfias, szaladgálós illat, jól áll neki :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 6.