Tom Tailor

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Joe38, Módosítva: 2013. május 29.

Lelőhely:   drogériák, parfümériák, online

Típus: eau de toilette

Illatcsalád: fás-aromás

Összetétel: levendula, citrom, kardamom, bergamott, szerecsendió, mandarin, ibolya,geránium, borostyán, tonka, cédrus, moha, pézsma, szantálfa

Kiadás éve: 2012

Morrison92

2016. október 5.

Pár hónappal ezelőtt vettem meg a Rossmann-ban, akciós volt, azt hiszem 5000 forintról 1800-ra vitték le az árát az 50 ml-es kiszerelésnek. Vakon vettem meg, nem szagolgattam a boltban, pedig teszter is volt belőle kirakva, mégis bíztam benne, hogy nem fogok csalódni. És tényleg nem is csalódtam. Igazán karakteres, férfias illat, elég gyorsan elhasználtam kb. a 80 %-át, de azért tartalékolom még egy kicsit. Tény, hogy nem kifejezetten az az illat, amiért megvadulnak a csajok, de kellemesen jelzi, hogy ott van a bőrödön. Rajtam olyan 3-4 órát bír az illat, amit nem neveznék rossznak. Nem érzem kidobott pénznek ezt a parfümöt, sőt, nagyon örülök neki, hogy volt szerencsém akciósan megvenni. Nálam 4 csillagot érdemel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 5.

roddo

2016. szeptember 7.

Nagyszerű és szerintem kellőképpen tartós illat. Ajándékba kaptam, de ha nekem kellett volna illatot választanom akkor is esélyes lett volna, hogy ezt veszem meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 7.

umpalumpa

2015. április 23.

Zsákbamacskát vettem, mikor ezt választottam a férjemnek, mert nem volt teszter. Szegény már régóta nem használt parfümöt (spórolt), gondoltam megérdemli. Azt hiszem tetszik neki és őszintén nekem első szimatra nem annyira jött be. De egyre jobban tetszik, főleg, hogy a férjemen érzem. Elég karakteres illat, nem gondoltam volna, hogy egy ilyen egyszerű üvegecskében ilyen erő lehet :) Valóban jó kompozíció. Nálam külön jó pont, hogy nem érzek benne édeskés dolgot, olyat amilyet néhány ficsúron szoktam. Brrr, attól undorodom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 23.

Joe38

2013. május 19.

Ezt Jól összekotyvasztották!
Hűen tükrözi az illat a nevet(már ami az évfordulót illeti).Tényleg jól sikerült!!
Már üzletbe az első szimat után tudtam hogy megvevős lesz.............
Amiért a 4 csillag ment az csak annyi, hogy már használva nem a nagyon
tartós illatokhoz sorolnám.Ennyi
Viszont csak ajánlani tudom mindenkinek,pláne hogy nem is olyan drága!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. május 19.

Ezt Jól összekotyvasztották!
Már üzletbe az első szimat után tudtam hogy megvevős lesz.............
Amiért a 4 csillag ment az csak annyi, hogy már használva nem a nagyon
tartós illatokhoz sorolnám.Ennyi
Viszont csak ajánlani tudom mindenkinek,pláne hogy nem is olyan drága!