Tommy Hilfiger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. augusztus 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: mandarin, fekete szeder, licsi, szegfűszeg,

Szívjegyek: magnólia, rózsa, ilang-ilang, jázmin,

Alapjegyek: pacsuli, szantálfa, cédrus, vanília, pézsma.

kdorci

2017. május 6.

Ma vettem a douglasban le volt értékelve 50%kal. Először azt hittem ez a peach blossom lesz, mivel szerintem valaki kinyerélte rajtaa mosnit. Bár a dobozából rá kellett volna jönnöm. Mikor itthon magamra fújtam nagyon mérges lettem, hogy hogyan voltam képes ezt megvenni :D Aztán enyhült és enyhült az illata. Mostmár azt kell, hogy mondjam kifejezetten tetszik :) Remélem meg tudom tartani nála a 4 csillagot :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 6.

moe

2016. január 4.

Mikulásra kaptam, de eléggé jellegtelen illata van. Kicsit sem vagyok tőle elájulva, de elmegy. Édes, tényleg "rózsaszin izű", minden karaktert nélkülöző lötty. Sosem venném újra :D Viszont anyóstól kaptam, szóval elhasználom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

Belkitt

2015. szeptember 10.

Nagyon kellemes az illata, nőies, édeskés néhol felfedezek benne egy kis marcipánt! Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.

senskin

2015. július 15.

Mi ez kérem szépen? Semmi eredetiség, egy nagy semmi. Már bocsánat, de ezek a masnis Hilfigerek azok, amiért pénzt nem adnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 15.