Tommy Hilfiger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. február 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: mandarin, narancs, bogyós gyümölcsök, frézia, jázmin, gyöngyvirág, pézsma, szantálfa, cédrus, vanília, ámbra

laanna

2016. július 20.

Kicsit orrfacsaró... Nem elviselhetetlenül kellemetlen, de van benne valami ami nekem túl intenzív.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 20.

2015. március 10.

Szerintem is ez a sorozat legjobb darabja, igazi tavaszi illat. Rajtam nagyon jól kijön a mandarin, a leszáradásban is megmarad, és ez nagyon tetszik, mert sokat frissít a virágokon, végre nem egy unalmas virágcsokor-illat, rajtam a virágok közül a gyöngyvirág érezhető legjobban, után a frézia, és ezt a virág-kettőst dobja fel a mandarinos csavar. Az alapjegyek nagyon kiegyensúlyozottan jelennek meg rajtam. Határozottan tetszik. A tartóssága nem a legjobb, 3-4 óra után már csak bőrközelben érzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 10.

galagonyanya

2015. február 21.

Nekem is ez jön be legjobban, kellemesebb, mint a többi, kevésbé friss illat, a fréziát és a szantált nagyon szeretem benne. Sokat beszélni nem lehet róla, jó kis tavaszi illat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 21.

nyarigabi

2015. február 16.

A Flower kollekcióból ez tetszik legjobban. Főleg a fejillat a mandarin és a narancs miatt, később a szantál túlságosan előjön az én orromnak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.