Tommy Hilfiger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: janush, Módosítva: 2013. február 23.

Lelőhely:   parfümériák, online

A románc, az első randi, az első nagy szerelem mindent elsöprően elementáris romantikáját szeretné megeleveníteni.

oltyanrenata

2016. május 31.

Szeretem ezt a parfümöt mert hihetetlenül könnyed és friss :) barátnőmnek vásároltam születésnapjára ,és ő is imádja .. Különlegesnek nem mondhatnám , vannak karakteresebb parfümök ennél de összességében egy jól összerakott és kellemes illat .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 31.

keszty

2016. május 8.

Nagyon szeretem ezt az illatot, könnyed, nem tolakodó de mégis érzem magam körül elég sokáig, virágos kicsit édesebb, a körülöttem levők is mindig megjegyzik, hogy milyen jó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 8.

nyarigabi

2015. február 16.

Tényleg romantikus illat.édes, de nem túlzottan, virágos, összességében jó, de nem kiemelkedő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

Fodri

2014. április 25.

Tegnap vettem meg a 2. üveget belőle, egyszerűen imádom. Nagyon légies, különleges illat, abszolút a sajátomnak érzem. Ráadásul az első üveget akkor vettem, mikor minden vizsgámat letudtam, meleg, gondtalan nyár következett, így mindig nagyon kellemes érzések töltenek el, mikor megérzem az illatát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 25.

virko01

2013. március 10.

Tényleg az ártatlan, első szerelmet juttatja eszembe nekem is.Kellemes, vaníliás, édeskés illat, de nem csak a vaníliát érzem ki belőle,mert akkor nem tetszene igazán. Lehetne tartósabb is, nem érzem sokáig magamon, ami nekem néha nem is baj nála, mivel ha egész nap körülölelne, nagyon hamar megunnám.Van benne valami, ami zavaró lenne hosszútávon.Az arany dobozos Playboyra hasonlít szerintem. Jár neki a 4 pont,mert egyedi illat és kis kellemeske:).Az üvege is nagyon cuki:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 10.