Tommy Hilfiger

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pr. Nóra, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

A FLOWER ROSE az üvegbe zárt modern nőiesség, vonzereje páratlanul időtlen. A parfümkészítés egyik kedvenc alapanyagát, az elbűvölő rózsát középpontba állító új illat emlékezetes, akár egy szerelmi történet - a szerelem bimbózásától a lehetőségek kirajzolódásán át egy ígéret megtételéig.

Lédús mandarin, fanyar fekete ribizli, ropogós alma és lágy frézia alkotta fejjegye frissítő, akár a forrásvíz.

Szívjegyét rózsa, rózsaszín kamélia és nárcisz illata teszi bódítóan gazdaggá, a szilva pedig testesebbé.

A kompozíció egy fehér pézsma, tej és világos fák alkotta akkord révén válik teljessé, hosszú ideig élvezhető leszáradását az ámbra teszi érzékivé.

Klasszikus formájú üvegét az ezüstszínű kupakra erősített, rózsaszín-fehér csíkos, bohókás virág dísziti. Magabiztosan eleganciát sugárzó kartondobozán szintén rózsaszín és fehér hajszálcsíkok futnak

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Gucica

2017. május 2.

Amikor megtaláltam ezt a parfümöt, tudtam hogy az én illatom. Imádtam! Meg is vettem egyből, de később csalódnom kellett, mert hamar elillant :( 1-2 órán belül semmi. Illata csodás, de így nincs sok értelme. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 2.

Feketehattyú

2016. február 29.

Fúj!
Kaptatok már 40 fokos kánikulában rózsacsokrot? Ha igen, akkor nektek is ismerős lesz ez a parfüm , ugyanis rothadó rózsa szaga van.. Sajnos 2-t is fújtam belőle megamra ,így egész nap végig kísért ez a borzalom. Szörnyű!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 29.

Fúj!

pearldiver66

Korcsoport: >54
2015. szeptember 18.

Én már egy ideje gondolkodom rajta, amikor elősször vettem illatmintát belőle, azonnal megfogott. Hónapok óta vacilállok , mert csak a Douglesban talállni, vagy esetleg online. Most viszont, hogy akciós , azonnal lecsaptam rá. Nekem nagyon tetszik, imádom ezt az illatot, elvarázsol. Valóban a benne rejlő szilva teszi testesebbé a virágokat, szerintem elegáns, kifinomult nő illata ez, aki tudja mit akar?! Ugyanakkor végtelenül kellemes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. szeptember 18.

nyarigabi

2015. február 16.

Nekem ez nem rózsás illat, pedig a neve azt mutatja. Inkább almás és pézsmás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 16.

Nekem ez nem rózsás illat, pedig a neve azt mutatja. Inkább almás és pézsmás.

Mazsidrazsi9

2014. július 2.

11600Ft-ért vettem a Douglasban. Nagyon finom, virágos- édeskés illata van, de nem émelyítő. Egy gondom van vele: egyáltalán nem érzem magamon, sőt ha reggel befújom magam, rá 2-3 órára már a ruhámon se nagyon érzem. Emiatt gyorsan fogy... Cuki, hogy az üvegen van egy szövetvirág gumival, ezt később hajguminak lehet használni, vagy kitűzőnek. Nem hiszem, hogy újraveszem az illat elillanása miatt....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 2.