Toni Gard

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Eduska, Módosítva: 2013. június 20.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Bőrtípus:   Száraz

Hűvös és friss illat.

szambi

2013. június 20.

A női változat lebutított változata igen kevéske maszkulin jeggyel. Aztán egyszer csak átcsap totál Armani Acqua Di Gio-ba. Mivel a magyarországi férfi lakosság egy relatíve jelentős része válogatás nélkül utóbbihoz hasonló populáris illatban fürdik, így hát ööö izé...nem a szívem csücske.

A női verziója nagyon tetszik, már régóta gondolkozom, hogyha elfogy az a pár lityó parfüm ami otthon van, akkor beruházok rá, de ez ahogy fater mondaná, "nem jött át".

Közepes, mert azért nem ásnám el átkokat szórva Középfölde erdeiben, de a nőiből kiindulva kicsit többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 20.