Toni & Guy

Ár:   2399 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: OKriszTina, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Samponok

Gyengéden tisztít, kiemeli és felfrissíti a világos haj színét és fényét. Egyaránt alkalmas festetlen és festett hajra.

babetta1

2017. február 23.

Ajándékba kaptam, természetes világos szőke hajam van. A hajmosas kellemes, jo illata van, es nem tudom ez mennyire lenyeges de baromi jol nez ki :D Hajmosas utan hasznalok hajpakolast, es igy eleg puha lesz a hajam, viszont ezzel a samponnal nagyon hamar elkezd zsirosodni, ezert es az ara miatt sajnos nalam 3 csillagnal nem tud tobbet kapni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 23.

szaboaniita

2017. február 15.

Azt hiszem kétszer van fent ez a sampon, lehet változtattak az összetevőkön. Nos mivel én ezt nem rég kaptam ajándékba így ide írom a véleményemet. Maga a sampon olyan mint a folyékony arany, nagyon selymes, arany színű. A flakon először nagyon tetszett aztán leejtettem és kb. tönkre is ment :D Szóval nem tartom túl praktikusnak. Nekem világos természetes szőke hajam van és ehhez képest sok is van belőle viszont gyorsan zsírosodik. Hetente 3x mosok hajat ha olyan alkalom van akár 4x is. Nem bánom mert rendesen ápolva van. Ezzel a samponnal se tudtam kitolni a hajmosást de nagyon gyengéden bánt a hajkoronámmal szerintem élmény vele szőke hajat mosni.Vannak samponok amik után kívánja a hajam a balzsamot, na ő nem ilyen :D Fényes, puha boldog hajam ezzel a samponnal, de valahogy mégse az igazi ezért kap 4 csillagot.:) + Az ára miatt csak akciósan venném újra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 15.