Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bess, Módosítva: 2011. május 12.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

melange

2013. március 31.

Az egész flakonnal elhasználtam már,de egyelőre nem tervezem újra venni.
Ha teljes hajfelületre használtam, elnehezítette a sok,de vékony szálú hajam,így nem ez a kedvenc hajápoló balzsamom... de tincsenként szerettem alkalmazni, szinte melírozott hatást keltett:) Nem használtam minden nap,de így is látványosan világosított a kezelt tincseken.
Nem találkoztam hasonlóan eredményesen "szőkítő+ termékkel eddig, úgyhogy azért még gondolkozom az újravásárlásán...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 31.

Az egész flakonnal elhasználtam már,de egyelőre nem tervezem újra venni.

Bess

2011. május 7.

A samponjával együtt használom, és maximálisan elégedett vagyok. Nem zsírosít, könnyen eloszlik, és gubancmentes. A hajam puha, de nem kezelhetetlen, és, ami a legjobb: az eddig könnyen szálló hajam immár végre nyugodton marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 7.