Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: e.m.e.s.e, Módosítva: 2013. május 3.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolás

Sima, egyenes, nem össze-vissza szálló frizura kialakításához, minden hajtípushoz. Bármely hajhossz esetén segíti a hajszálak sima, egyenes frizurává rendezését. A szuper egyenes frizura kialakításához hajszárítóval használd.

e.m.e.s.e

2015. február 8.

2015. január 8.

Egy ideje inkább hagyom magától megszáradni a hajamat, így nem használom. Még mindig tökéletes állapotban van, nagyon jó minőségű vaddisznósörtéből készült. A vaddisznósörte+kerámia kombó hihetetlenül puhítja és fényesíti a hajat.

2013. április 25.
Nagyon hasznos hajformázó kefe. Évekig vasaltam a hajam, majd kb. 2 évvel ezelőtt felhagytam vele. Mivel amúgy is egyenes hajam van, bőven elég, ha hajmosás után a nedves hajamat ennek a kefének a segítségével szárítom meg. Bolti ára 5000 Ft felett volt, jelenleg már nem is nagyon kapható a termék, de aukciós oldalakon még szoktam látni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 8.

2015. január 8.

2013. április 25.