Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Turmalin kristány bevonatú, ionizáló, 'mélyhullám' hajsütővas, 105W.

Klasszikus Marcel-hullámokat lehet készíteni vele.

Kiddo

2015. április 9.

Úgy használom, hogy amikor olyan kócosra és kicsit hullámosra szárad a hajam, de mégse áll sehogy akkor ezzel egy pár tincset hullámosítok. Mindenki dicsérni szokta és kérdezgetik, hogy hogy a fenébe áll nekem ilyen jól a hajam! Szeretem nagyon!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 9.

Heli

2015. március 15.

4500-ért vettem a dm-ben, természetes hullámokat lehet vele csinálni ha nem Marcelesen sütöm vele a hajam. Ennyiért egynek nagyon jó vétel volt. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 15.

dkitti87

2015. március 9.

Pár napja vettem egy ilyen kütyüt, mert nagyon tetszett amilyen hajat csinál. Egyszer próbáltam ki de fantasztikus, pont olyan hajam lett mint vártam, nagyon szép, természetes hullámok. Egy bajom van vele, hogy bárhova teszem mindent felforrósít, mert nincsen külön talpa, illetve nehéz, de ezek apró problémák. :) egyszerű dolgozni vele, így tényleg bátran ajánlom mindenkinek, ár arány értékben is kiváló, szerintem simán hozza azt, mint a 20ezres társai!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 9.

Mackólány

2014. december 7.

Hmmm.... annyira imádom <3 tartós hullám marad, olyan Shakirás haj lesz :) :D :*
Fekete-arany, cuki :* baváltottam a pontjaimat, már csak egy hajszárító hiányzik a kollekcióból :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 7.

csillavozar

2014. május 27.

Nyáron próbáltam ki először, egyik barátnőm adta kölcsön.. hát egyből beleszerettem! Nemrég sikerült végre beszerezni egy fekete-arany példányt, és imádom!! :) Nagyon szép, nagy hullámokat lehet vele kreálni, főleg hosszú hajon mutat szépen szerintem. Én teljes áron vettem, de még így is megéri, mert tényleg nagyon szép az eredmény, mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Moncica

2014. május 24.

Par evvel ezelott vasaroltam mikor kedvenc amerikai bloggerinam ezzel keszitette el hosszu sorenyet. Tapasztalatom az h ha kozvetlen hajmosas hajszaritas utan alkalmazom az en extra dus es vastagszalu hajamon tul mega hatast kapok valahogy tul nagy a lesz a fejem ha szabad igy mondani. Aztan ra 2 -3 napra mikorra jol elalszom mar tetszik az eredmeny. Bar lehet h nem frissen hanem par napos hajon is hasonlokepp jobban szuperal. Csillagos 5 os . Batran ajanlom meg a ket bal kezes sorstarsaimnak is .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 24.

Niki19885

2014. május 18.

Sziasztok!
Biztos,hogy még forgalmazzák mert én most május 9.-én vettem Veszprémben egyet 11.000Ft volt.Előtte pár héttel a Dm-nek írtam e-mailt,hogy a mi városunkban lehet-e kapni,ők készségesen felsorolták melyik üzletükben hány darab van most készleten (pedig nem is kértem ilyet). Azt is megírták ha elfogyna akkor tudnak hozatni belőle mert állandó termékük.
Egyetlen problémám vele,hogy még meg kell tanulnom használni,hogy egyenletesek legyenek a hullámok mindenhol,de az nem a gép hibája. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

Sziasztok!

agnesxb

2014. január 12.

A termék nagyon jó,csak nem az én hajamhoz, mert úgy nézett ki mint, ha oroszlánsörény lenne.Inkább vékonyszálú hajhoz ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. január 12.

doory9

2014. január 11.

Szupertartós!!! Másnap is benne marad a hajban (hajlakk nélkül)!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. január 11.

Szupertartós!!! Másnap is benne marad a hajban (hajlakk nélkül)!

gabobaby

2013. június 13.

Végre megvettem a hullámosítót, mert itt remek véleményeket írtatok róla... :) És tényleg, valóban, eszméletlen jó! Nálam otthon az összes féle-fajta hajsütő-vasaló-göndörítő cucc megtalálható - de tényleg -, folyton kísérleteztem és kerestem az Igazit. Mind kidobott pénz sajnos, mert nem tudtam magamnak elkészíteni a frizurákat. DE Jelentem, megtaláltam a nagy Őt! Hála Nektek, véleményezők. Én is a DM-ben vettem 25% kuponnal. Csúúúúúúúúcs! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 13.