Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: DorothyHK, Módosítva: 2018. augusztus 1.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajápolók

Kondicionál és megelőzi a bozontos fürtök kialakulását. Kordában tartja és ragyogóvá teszi a hajat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

DorothyHK

2018. augusztus 2.

Semmit sem ér a göndör hajamon. Soha sem volt más Toni&Guy termékem korábban és úgy érzem, hogy ezek után nem is lesz. Már első tapintásra sem túl bizalomgerjesztő a termék igazából. Hajmosás után, hajszárítás előtt szoktam felvinni nedves fürtjeimre (teljesen feleslegesen). Egy mezei hajhab sajnos többet tud ennél, hiszen hajszárítás után pontosan olyan eredményt èr el mintha magában, bármiféle termék nélkül szárítottam volna meg a hajam. Maradok a Tigi Curls Rock Amlifiernél!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 2.