Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A hajszárítóhoz kétféle fej tartozik.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Pöti

2014. április 25.

Úgy egy éve vettem. 8000 Ft volt az eredeti ára, DM-ben mindenféle kupont beváltottam rá (25+10%), így 5400 Ft-ért lettem a gazdija. Én nagyon szeretem, 2 hőfok, 2 fújás erősség van rajta, plusz hideg levegő. Nekem formázás nélkül kereken 45 perc volt eddig a hajszárítás. Ezzel pontosan 20 perc alatt végzek. Na itt a különbség.. Egy kisgyerek mellett a megnyert 25 perc aranyat ér. A diffúzor is jól teljesít rajta, göndör hajam van, így sokszor vetem be a göndörítő fejet.. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 25.

Kiscsillag5

2013. június 3.

Kb. 4 éve megvan. Szeretem. Jó kis masszív, semmi gondom nem volt vele eddig. Azért választottam többek között őt anno, mert tetszett a diffúzor feje. Mivel hullámos a hajam, általában ezt a fejet használom. Nem tudom, hogy mennyire kíméli a hajat. Az én hajamnak igazából tök mind1, hogy mit használok rá és mivel szárítom. Mindig is nagyon száraz, töredezett, kezelhetetlen hajam volt. Na de a lényeg a lényeg, ez egy nagyon jó kis hajszárító.

Miért is jó a turmalin?

A tourmaline egy speciális drágakő, mely felmelegítés után negatív ionokat bocsájt ki. Mivel a hajápolókban található hatóanyagok felszívódása csak negatív töltés esetén lehetséges, így a tourmaline kristályok természetes katalizátorként segítik azok hatékonyságát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 3.

Miért is jó a turmalin?