Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: ernestina, Módosítva: 2013. május 20.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Hajformázók

Textúra paszta.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

annama

2013. június 4.

Tényleg nagyon nehéz kikaparászni a tégelybôl, viszont kevés kell belôle. Nem vettem újra, mert bármennyire is fellágyul a kéz melegétôl, azért mégsem annyira, hogy ne tépázza meg a hajam, amikor rákenem, na és felfedeztem egy jobbat (a lush dirty-t).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

ernestina

2013. március 18.

Én a Müllerben vettem akkoriban, idő közben mást használok, esetleg próbáld ki B tervként ezt, ha nem ragaszkodsz a kis tégelyes vaxhoz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 18.

karakumsivatag

2012. november 6.

Nem tudom, hogy mit csináltam vele, mert a hajamra biztosan nem kentem. Iszonyat koszos lett tőle nekem is a hajam:( Hajlakkot is vettem ebben a márkában, jó drágán, és nekem az sem vált be, sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 6.

ernestina

2012. szeptember 17.

Kb. fél éve használom, hosszas tanakodás után vettem meg. A tégelyből való kivarázsolása nem egyszerű dolog, mivel ez egy szilárd paszta, aminek a kéz melegétől kell meglágyulnia. Nos, én rendszerint kisebb darabot "kapirgálok" ki belőle és a tenyerem heves dörzsölgetésével olvasztom olyan állagúra ami eldolgozható a hajtincseimen. Jól tart, valóban jól formáz, de a túl zsíros hatás elkerülése végett óvatosan kell adagolni. Nekem tehát csakis az adagolással akadt problémám. Az illatát nagyon szeretem! Lassan, nagyon lassan fogy, de ezzel legalább kiegyenlíti a cseppet sem alacsony árát. Újra nem venném, mert most rátaláltam egy stiftes változatra (szintén T&G).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 17.