Toni & Guy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 19.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Érintésvezérelt technológiával készült.

Paraméterei: Digitális kijelző, hőfokszabályozó(max. 230°C), ki-bekapcsolható ion, kerámia turmalin simítólap, körbeforgó 3méteres kábel, automata kikapcsolás.

kekszexpressz

2015. június 3.

2 éve használom szeretem :) vasal göndörít a legalacsonyabb hőfokon is(150) hamar felmelegszik, kényelmes szuper hajvasaló

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 3.

annapanni

2013. március 20.

Mielőtt megvettem, megkérdeztem, hogy alkalmas-e göndörítésre. Mondták, hogy persze, mindent tud. Csak én vagyok béna. Kétszer próbáltam, nem sikerült. Egyenes a hajam, nem sok hasznát veszem:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 20.