Tonymoly

Ár:   $15   Kategória:   Sminkek arcra

A krémet feltöltötte: Dézi, Módosítva: 2016. január 21.

Ár:   $15

Természetes, minden bőrtónushoz igazodó alapozó, ami mindössze egy árnyalatban kapható.
Ránctalanító, fehérítő hatású, 30-as UV védelemmel ellátott.

nadalandy

2016. április 25.

Egy mintát kaptam, de ez valami eszméletlen. Semmi kivetnivalót benne, egyszerűen tökéletes. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

Dézi

2016. február 15.

Ez eddig a legjobb alapozó amit használtam! Soha nem találtam eddig a bőrszínemnek megfelelő alapozót, mindegyik túl sötét vagy túl rózsaszín volt nekem, de ez abszolút tökéletes. Extra száraz a bőröm, ez pedig nagyon szépen hidratál és egészséges fényt ad.
Amikor kinyomom a tubusból, akkor túl világosnak tűnik, amikor elkezdem felvinni akkor sötétnek látom, de ha eldolgozom, akkor tökéletesen beleolvad a bőrömbe. :O Olyan szinten igazodik a bőrszínhez, hogy ha csak az arcom egyik felét sminkelném ki vele, akkor sem látnék színeltérést.
Én ehhez hasonló termékkel még sosem találkoztam, ha nem a saját szememmel látnám akkor el sem hinném, hogy ilyen van. :O
Abszolút professzionális, ha tehetném akkor 10 csillagot is adnék neki.
Extra jó a fedése,ez az üveg szerintem életem végéig elég lesz minden napi használat mellett is. Egy tűhegynyi! elég az egész arcra, más alapozóból legalább négyszer ennyit használtam. Még a durva bőrhibákat is eltünteti, sokkal kevesebb korrektort kell használnom hozzá, mint az eddigi alapozókhoz.
Szépen tart egész nap, nem áll meg a ráncokban, nem lesz púderes stb. Valami álom ez a cucc! *.*
Őszintén szívből ajánlom mindenkinek! Ezt mindenkinek ki kell próbálnia.
Ebayről tudjátok beszerezni, de ha nem meritek megrendelni a teljes kiszerelést, akkor tudtok rendelni 10 darabos mintát is 1500 Ft körül és az is nagyon jó áron van, mert egy csomag három sminkeléshez elég.
Van sima BCDation alapozójuk is, de az nem bőrszínhez igazodó, mint az All master

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 15.

Abszolút professzionális, ha tehetném akkor 10 csillagot is adnék neki.
Őszintén szívből ajánlom mindenkinek! Ezt mindenkinek ki kell próbálnia.