Tonymoly

Ár:   $7   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2020. január 15.

Ár:   $7
Kategória:   Sminkek szájra

Édes, rugalmas és nedves ajkakat eredményező zselés textúrájú ajaktinta, amely élénk színekben és imádni való cicás csomagolásban kapható.

10 árnyalatban kapható

Bettiiyy

2020. január 16.

Anyám vett magának egy sötétvöröses-barnás-narancsos árnyalatot, majd sunyi mosollyal közölte próbáljam ki.
Nagyon cuki a csomagolása, bár a szín annyira nem tetszett, mivel nekem a hideg tónusú rúzsok állnak igazán jól.
Könnyen kenhető, jól eloszlatható az ajaktinta, jól szárad, jól pigmentált, pár másodperc után, már nincs az a dörzsölés, ami lehozná. Jól tartja magát sokáig, de azért egy kiadós kajálás rajta is kifog. Ha nem is teljesen, de foltokban leszedi a színt.
Szerintem más ajaktintákhoz képest, nagyon tartós, nem szárítja úgy az ajkakat. Igazából nem is rémlik, hogy azt éreztem volna, hogy szárít. (Bár alá volt kenve ajakbalzsam.)
A színe folyamatosan változik az első kb. fél órában. Valahogy mindig másmilyen volt. Anyám azt mondta, neki is mindig változott a színe, de az ő száján nem ilyen árnyalatú volt, mint az enyémen.
Habár az a szín, amit próbáltam, nem tetszett, nagyon jó minőségű ajaktintának tartom. Lehet később beszerzek valamilyen másmilyen színből, mert nagyon megéri az árát, ha sikerül eltalálni az árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.