Tonymoly

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5 g   Bőrtípus:   Kombinált
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: kay37, Módosítva: 2015. április 13.

Bőrtípus:   Kombinált
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Mattító púder 7 féle zödségkivonatot, pamut magot és fehér agyagot is tartalmaz, melynek köszönhetően visszafogja az arcbőr zsírosodását.

Színtelen és beige árnyalatban kapható

zimmbo

2017. szeptember 27.

Rajtam sem "transparent", hanem rendesen fehér. Nem szívesen használom, mert ha csak a T-vonalba teszem elég furcsán festek :) Egyébként selymes tapintású és pattikat sem okoz, de így nem szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 27.

seppunkata

2017. május 29.

Hmm, nem ájultam el túlzottan tőle. Egy transzparens púdert szerettem volna, de ez fehérítette az amúgy is világos arcom. Nem vált átlátszóvá egyáltalán.
Nem fogom sajnos újra venni :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Nem fogom sajnos újra venni :/

Roberta

2016. január 17.

Tesztelés fázisban van még. Néhány használat után is kijelenthetem, hogy jó kis cucc. Egész nap nem tart ki a mattító hatása, de korrekt munkát végez. A T vonallal van problémám, ott használom. A színtelen árnyalatot sikerült beszereznem, de nyárra felhajtom a beige-t is. Egyelőre 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 17.

Hales

2015. november 29.

Néhány hete használom, eddig nálam szépen teljesít. Szerencsére nem tömíti el a pórusaimat, nem leszek pattanásos tőle és nekem nem is szárít különösebben. A színtelen van meg, én nem vettem észre, hogy nagyon sápasztana. tényleg olyan mintha nem is lenne rajtam semmi. Talán a tartóssága miatt vonok le egy csillagot, az nem az igazi, néhány órán belül újra kell applikálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 29.

kay37

2015. április 15.

Nagyon szeretem, szépen teszi a dolgát. Először színtelenben vettem meg, télen tökéletes volt, de a tavasz közeledtével egy picit mintha sápasztott volna. Most, hogy a bézs árnyalatot használom, még ennyi panaszom sem lehet, a fedése nagyon jó. Viszont érdemes tényleg csak a T-vonalra, illetve a zsírosodásra hajlamos területekre felvinni, mert egy mattító alapozóval /BB krémmel már igencsak hajlamos kiemelni a száraz részeket. Kb. 4 óra után szoktam újrapúderezni. A szárítás miatt a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 15.