Tonymoly

Ár:   $7   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   7g   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. május 26.

Ár:   $7
Kiszerelés:   7g
Kategória:   Ajakápolók

Banán ízű és illatú ajakápoló.

Stella1993

2018. április 15.

Cuki meg minden, a hatása sem rossz, de ennyi pénzt nem ér .. ha már kevés van benne akkor kínszenvedés bármit is elővarázsolni a tubusból, az utolsó pár csepp meg bent marad és simán megy a kukába.. vizes, nedves kézzel nem lehet lecsavarni a kupakját.. egyébként nagyon jó illata van és viselni is kellemes érzés.. de ennyi pénzért inkább veszek 2 carmexet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 15.

Cu2tka-baba

2017. március 22.

Szintén imádom. A cserpes égő fájó ajkamat 2 óra alatt normalizálta 2 használat alatt meggyógyította. A formája és az illata pedig csak plusz:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 22.

Ildie

2016. április 28.

Csomagolás 100000% feletti, ha ilyen lehetséges lenne.
Az anyag nem folykony, viszont zsíros, olya sűrű trutyi. a "csőr" kialakítása kényelmes, jól használható, azért én pérszor letisztítottam.
A hatása szerintem nagyon jó, estére, nappalra egyaránt.
Az ára nyilván a csomagolást szponzorálja, csodát nem kell tőle várni csak egy jó terméket, cukiba burkolva.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 28.

Csomagolás 100000% feletti, ha ilyen lehetséges lenne.
A hatása szerintem nagyon jó, estére, nappalra egyaránt.