Tonymoly

Ár:   1200 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xxilaurab, Módosítva: 2017. július 19.

Kategória:   Hajápolók

Protein szérum amely gyorsan helyreállítja a sérült hajat kívül és belöl otthon. Belölről táplálja, kívülről símává varázsolja a hajat.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

natulcien

2019. március 19.

Egy tonymoly majonézes hajpakolással együtt vásároltam, de a majonézes sokkal jobb. Ez kis adag az én vállig érő hajamra 2 alkalommal volt elég, hosszabb hajra egyszeri kúra lehet. Viszont semmit nem javított a hajam állapotán. A majonézes tökéletes termék,és érezhető a woww hatás, hogy teleszívj a hajam és puha és ápolt és selymes lesz. Ettől a terméktől viszont még csak annyi pozitív hatást sem tapasztaltam, mint egy hajbalzsamtól. A másik tonymoly termék mellett hatalmas csalódás. Ezt biztosan nem, de a másikat tuti újravásárolom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 19.

Hidratálók: Silk Amino Acids, Hydrolyzed Silk, Hydrolyzed Collagen

Rizsből készült bőr és hajkondícionáló anyag.

Zselatin. Az állatok kötőszövetéből kivont kollagén irreverzibilis hidrolízisével állítják elő, általában sertésbőrből, sertés- és szarvasmarhacsontokból. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint viszkozitást szabályozó (sűrűség szabályozó) és filmképző összetevő. A Wikipédia szerint kozmetikumokban való felhasználása esetén általában hidrolizált kollagén néven található meg.