Tonymoly

Ár:   $40   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet feltöltötte: Bettiiyy, Módosítva: 2019. október 15.

Ár:   $40
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

72%-ban feket üröm komplexet tartalmaz, mely nyugatja és hidartálja a bőrt. A duplán fermentált fekete üröm nedvességgel látja el, és élettel telivé változtatja a megfáradt és érzékeny bőrt.

Bettiiyy

2019. október 18.

Ajándékba kaptam egy mintát. Már a minta csomagolása is gyönyörű, ezért meglestem a krémet is, és úúú. Nagyon szép design.
A krémet éjszakára, az éjszakai maszk előtt, szérumok után tettem fel. Először a barnát, ami gélesebb állagú volt. Ezt sokkal jobban szerette a bőröm, mivel igazán intenzívnek éreztem a hatását a pattanásaimra. (Tudnom kellett, mit tud külön-külön a két krém.) A fehér színű krém nagyon gyengéd, puha, lágy állagú. Álom a textúrája, ez is nyugtatta a bőröm, de a közelébe sem ért a gélesebb állagú hatásának. Sajnos, eléggé pattanásos lettem mikor kipróbáltam, ezért igazán megmutathatta, mi tud.
Szépen hidratálta a bőrömet, és csillapította a gyulladást is. Sokat javított az éjszaka alatt a bőrképemen, főleg a barna, gélesebb állagú.
Nem olcsó, kicsit sokallom az árát, nem is venném meg mostanában, mert inkább a Missha édes üröm családjára áhítozom most, de nagyon kellemes, izgalmas kis krémnek találom, főleg így, hogy kétféle krémet tartalmaz. Akiknek gyulladt, érzékeny, dehidratált a bőrük,szerintem szeretni fogják.
Négy és fél csillagot adnék, de úgy érzem, hazudnék, ha az öt csillagot jelölném be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 18.