Tonymoly

Ár:   3800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: sicc124, Módosítva: 2016. április 22.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

• könnyed hidratáló
  • citrom kivonat segítségével világosítja és ragyogóvá teszi a bőrt
  • paraben, talcum,triethanolamine, benzyl alcohol, benzophenone, propylene glycol, ásványi olaj és mesterséges színezék mentes

DawnMelody

2017. május 5.

Egy gyerekkori napon való leégés nyomaiként szeplők vannak a vállamon, amik ugyan nem olyan nagyon-nagyon feltűnőek, de engem mindig is zavartak, na, hát erre szerettem volna ezt a krémet használni. Most használom három hete, minden reggel és este...és semmi változás. Abszolút. Már készültem lepontozni ezt a terméket, amikor...hirtelen jött indíttatásból a lábamra kentem, ahol is tavaly nyáron egy közlekedési balesetben úgy lehorzsoltam a térdem, hogy még mindig látszott egy kifejezetten észrevehető lilás folt a bőrömön (féltem, hogy sosem fog eltűnni), és pár nap alatt úgy halványított rajta, hogy szinte keresnem kell, hol is volt :O Sajnos a szeplők maradtak, de valamilyen téren mégiscsak csodát tett, ezért négy csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

sicc124

2016. április 10.

Nagyon könnyed, igazi tavaszi/nyári hidratáló. Gyorsan beszívódik, jól hidratál és finom citromos illata van. Nagyon tetszik a design, kiadós mérete miatt jó sokáig elég. A világosító hatása azonnal látszik.
Nagyon jó krém, de úgy érzem, hogy számomra nem ő az igaz, nekem túl világos bőrt produkál, ezért csak 4 csillagot adok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 10.